☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev
1
48
49
50
51
52
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 19284
Replies: 1284
Track Topic
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#491
May 18 2011 02:39pm
Most mondanék egy csúnyát de az gonosz lenne.
Csak röviden: aki nő miatt kárt tesz magában az hülye
This post was edited by anyd on May 18 2011 02:39pm
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#492
May 18 2011 02:39pm
Quote (Christine21 @ May 18 2011 10:37pm)
btw a géza kiszállt a buliból, hanna meg nagy valószínűséggel szerelmes balázsba
ne offolj,mert edward után küldelek
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#493
May 18 2011 02:39pm
kössz
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#494
May 18 2011 02:39pm
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#495
May 18 2011 02:40pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 22:36)
hunsub - a tökéletes emberek gyűjtőhelye.
azér irok iggy mer reper vok
Robika
Member
Posts: 707
Joined: May 30 2009
Gold
:
0.50
#496
May 18 2011 02:40pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 22:39)
Most mondanék egy csúnyát de az gonosz lenne.
Csak röviden: aki nő miatt kárt tesz magában az hülye
ez mondjuk igaz...
de azt nem értem miért ide postolta be mert ezt a dolgot saját maga kéne megoldania
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#497
May 18 2011 02:40pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:39)
http://www.youtube.com/watch?v=0bVjjvutZeQ
nagy koncert, ott leszek az első sorban!
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#498
May 18 2011 02:40pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 22:39)
http://www.youtube.com/watch?v=0bVjjvutZeQ
mondjuk bmw-vel tényleg.
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#499
May 18 2011 02:41pm
Quote (CyberPunk666 @ 18 May 2011 21:56)
mondjuk innentől tuti trollkodsz, mivel a nővérek nem is foglalkoznak az öregekkel, voltam én is kórházban...
Én is voltam és nálunk is foglalkoztak velük.
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#500
May 18 2011 02:41pm
kussojjálmár robigyerek
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
48
49
50
51
52
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact