d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev14849505152118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 4 2011 02:53pm
Quote (Baleee @ Feb 4 2011 06:12pm)
Most én is baromira megkedveltem. :D

http://www.maps4heroes.com/heroes3/rating.php?testcookie=1&id=19

Ezt a mappet nyomom (WORLD a neve, SoD map, XL, ha a link nem jönne be). Necroval.. :D

Nem sietem el, ahogy semmit, mindig sokat tökölök. Jó a start, de kb 3.-4. hétig érdemes várni a masszívabb indulással. A fő váradban lényegében mindent megkapsz startkor, meg rakat resource, meg gold, de ugye egység az nincs.


Nha és a main hősöm:

http://i53.tinypic.com/1twuxc.png


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 03:27pm
Nem tudom leverni azt az istenverése rózsaszínt.

Úgy szed szét, hogy alig karcolódik meg vmi neki.. De baszki csítel. 1 körben 2szer tolt el spellt, mondom wtf?!?!

60 gold dragoono, 31 titan, 3x arch devil, 2x bone dragon 160 archmage, meg ~20 black knight... Nagyon kevés vagyok neki... Ezzel bazdmeg.. Úgy felezi el a seregem, hogy még nem is került rám sor...

Implosion, armagedd, chainlightning, benyom rakás curset.. De tényleg, kurvasokat. Egy körben biztos, hogy többször is castol, mondom wtf?!

Ez a seregem, annyi különbséggel, hogy amikor letámadott, ~40-el több vámpírom volt, a wrath helyett meg volt ~35 titán, illetve 300-al több skelton kb.



Sőt, a shieldem is jobb volt, mire oda kerültem (+5def), gyűrű a dragon másik szeme volt.

This post was edited by Baleee on Feb 4 2011 03:30pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 4 2011 03:44pm
szeretem ezt a topicot, mert sok benne az olyan kép amit jó nézni úgy, hogy semmit nem étek belőle :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 4 2011 03:55pm
engem meg megint elpicsázott egy norm mapon 100% ellenfelek, de nem is csodálkozok rajta, abba is hagyom a gecibe.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 03:56pm
Quote (Oberon_os @ 4 Feb 2011 23:55)
engem meg megint elpicsázott egy norm mapon 100% ellenfelek, de nem is csodálkozok rajta, abba is hagyom a gecibe.


Ne add fel! :c
Member
Posts: 19,386
Joined: Feb 3 2010
Gold: Locked
Warn: 50%
Feb 4 2011 03:59pm
Quote (ecneB @ Feb 4 2011 06:03pm)
Jöhet a harmadik pálya :) Apropó, volt egy rész a mapon, ahol le lehetett győzni egy 7x10 000 Ogre Magit, nekem nem volt expert fire, sz'al csak egyesével tudtam őket berserkelni, de simán szétütöttem őket. Ezek után ért a hideg zuhany, annyi szintet léptem + statot kaptam, hogy az attackom és a knowledge-m 0 lett xdddd Ez gondolom vmi bug, muszáj volt loadolnom. ^^
154 millió golddal zártam a mapot xd

http://img268.imageshack.us/img268/2310/20494631.png

http://img98.imageshack.us/img98/1777/90763185.png

http://img27.imageshack.us/img27/8427/65592256.png


Átértékeltem a Heroes3 at :mellow:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 4 2011 03:59pm
Quote (Baleee @ 4 Feb 2011 22:56)
Ne add fel! :c


mert, miért ne? :D Ez is csak egy játék, próbálgatjuk, valamelyik bejön, valamelyik nem. Ez kurvára nem. Szar vagyok a stratégiai játékokhoz, pwnd.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 04:02pm
Quote (Oberon_os @ 4 Feb 2011 23:59)
mert, miért ne? :D Ez is csak egy játék, próbálgatjuk, valamelyik bejön, valamelyik nem. Ez kurvára nem. Szar vagyok a stratégiai játékokhoz, pwnd.


sad.gif
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 04:03pm
Quote (Oberon_os @ 4 Feb 2011 23:59)
mert, miért ne? :D Ez is csak egy játék, próbálgatjuk, valamelyik bejön, valamelyik nem. Ez kurvára nem. Szar vagyok a stratégiai játékokhoz, pwnd.


Hippiknek nem való a harc MI

Látszik is, diplomacy kedvenc, kk.. Le merném fogadni, hogy amikor letámadtak is beszéltél a mikrofonba, hogy ne bánts, békesség van gyerekek, igyunk inkább egyet. : DDD


(Btw okj)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 4 2011 04:10pm
Quote (Baleee @ 4 Feb 2011 23:03)
Hippiknek nem való a harc MI

Látszik is, diplomacy kedvenc, kk.. Le merném fogadni, hogy amikor letámadtak is beszéltél a mikrofonba, hogy ne bánts, békesség van gyerekek, igyunk inkább egyet. : DDD


(Btw okj)


és tényleg
Go Back To Magyar Topic List
Prev14849505152118Next
Add Reply New Topic New Poll