Quote (szabika @ 29 Jul 2010 18:49)
A hajnali, 4órás utolsó éjszakai buszokon van ellenőr?
és a metrón?
hajnali 4-kor biztos, hogy nem fog basztatni a kaller a metron. eleve abban se vagyok biztos, h akkor már jár. de amúgy múltkor mentem reggel 5-6 között és sehol sem volt egy kaller sem.