Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Jul 2010 12:40)
Eléggé más volt mint amire számítottam, de azért nagy élmény volt, az biztos. Csak a végére nagyon megfáztam, meg kimerültem, bár mondjuk a spanyolokkal ünnepelni a vb-győzelmet elég durva volt.
jó lehetett :D:D és hol voltatok?