d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev14849505152122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 14 2010 07:21pm
looking for job Oo

This post was edited by hedgehogsword on Jul 14 2010 07:21pm
Member
Posts: 1,450
Joined: Jun 22 2010
Gold: 0.00
Jul 14 2010 07:26pm
Quote (Rezs @ Jul 15 2010 01:23am)
igen!


Nem!
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 14 2010 07:29pm
Quote (Animagical @ Jul 15 2010 01:26am)
Nem!


Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 12:14am
Quote (hedgehogsword @ 15 Jul 2010 03:21)
looking for job Oo


Oo
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 15 2010 03:51am
2 hét spanyolország, massive rl
kurva repülőtéri átszállás miatt nem aludtam tegnap reggel 11 óta semmit, ez is rl.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jul 15 2010 03:52am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 04:37am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Jul 2010 11:51)
2 hét spanyolország, massive rl
kurva repülőtéri átszállás miatt nem aludtam tegnap reggel 11 óta semmit, ez is rl.


és jó volt ? :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 15 2010 04:40am
Quote (ZeNoR @ 15 Jul 2010 12:37)
és jó volt ? :)


Eléggé más volt mint amire számítottam, de azért nagy élmény volt, az biztos. Csak a végére nagyon megfáztam, meg kimerültem, bár mondjuk a spanyolokkal ünnepelni a vb-győzelmet elég durva volt.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 04:50am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Jul 2010 12:40)
Eléggé más volt mint amire számítottam, de azért nagy élmény volt, az biztos. Csak a végére nagyon megfáztam, meg kimerültem, bár mondjuk a spanyolokkal ünnepelni a vb-győzelmet elég durva volt.


jó lehetett :D:D és hol voltatok?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 15 2010 05:46am
Code
Paul már igen idős, két és fél éves, nagyjából fél éve lehet hátra, a következő nagy tornát, a 2012-es Eb-t nem éli meg.


nem tom miért code tagba tettem de leszarom
most szomoru vok :(
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 15 2010 05:47am
Quote (szabika @ Jul 15 2010 11:46am)
CodePaul már igen idős, két és fél éves, nagyjából fél éve lehet hátra, a következő nagy tornát, a 2012-es Eb-t nem éli meg.

nem tom miért code tagba tettem de leszarom
most szomoru vok :(


szomorú történet ez. :cry:

de hollandia akkoris jobb. :c

This post was edited by uberpro123 on Jul 15 2010 05:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14849505152122Next
Add Reply New Topic New Poll