d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1484950515265Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 09:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 May 2010 16:21)
De semelyik tételhez nem kell. Anno mikor 30 éves háborút vettük Hollandiában voltam, ezért az eléggé kiesett, szóval szerencse hogy idén nem kell sehova (írásbelin se volt).


szeretnélek megérinteni.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 09:23am
Quote (Nerz8 @ 31 May 2010 17:22)
szeretnélek megérinteni.


Bármikor. :hug:

Fiatalka voltam, semmi drog közelébe nem jutottam :'(

DE AZÉRT APÁM BETÉPETT IDŐSEBB TESÓMMAL :dddddddddddddddddddddddddddddddd
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:23am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 31 2010 03:21pm)
De semelyik tételhez nem kell. Anno mikor 30 éves háborút vettük Hollandiában voltam, ezért az eléggé kiesett, szóval szerencse hogy idén nem kell sehova (írásbelin se volt).



ez közáz topik mostantól


Akkor most bekéne ismernem, hogy mindenkit szeretek?
főleg anamyt, emrt kőbányai, szóval csak jóarc lehet
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 31 2010 09:23am
Quote (Nerz8 @ 31 May 2010 17:22)
szeretnélek megérinteni.


Én is voltam, mint ahogy Matrac is.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 31 2010 09:24am
én holnap irok töriből és kurvára nincs kedvem megtanulni azt a hugyfos 2. ipari forradalmat
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 09:24am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:23)
Akkor most bekéne ismernem, hogy mindenkit szeretek?
főleg anamyt, emrt kőbányai, szóval csak jóarc lehet


remélem , most egy hónapig engem fogsz mindenhol emlegetni és csorgatni a nyálad ha egyszer visszaszolok
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:25am
Quote (Anamy @ May 31 2010 03:24pm)
remélem , most egy hónapig engem fogsz mindenhol emlegetni és csorgatni a nyálad ha egyszer visszaszolok


tudok hogy ostoba vagyok, de ezt fejtsd ki, mert nem értem a párhuzamot
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 09:26am
Quote (JS_Bach @ 31 May 2010 16:24)
én holnap irok töriből és kurvára nincs kedvem megtanulni azt a hugyfos 2. ipari forradalmat


elég ha ráírod a papírra, hogy predi cicabaal ™ ® ℠

és kösz, hogy behánytál a gfx szekciós topicomba

This post was edited by banyek on May 31 2010 09:27am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 31 2010 09:27am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 03:50pm)
Ennek az az oka, hogy Itt kellett volna nevezni! ;)

Egy verseny nem úgy működik, hogy boldog, boldogtalant berángatnak az utcárol. Az játszik aki nevez. :)

( Nem én reportoltam, mindazonáltal szerintem editeld )



ha ezért warnt kapok akkor legyenek boldogok ^^
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:27am
Quote (Sorvatkutyuska @ May 31 2010 03:25pm)
tudok hogy ostoba vagyok, de ezt fejtsd ki, mert nem értem a párhuzamot


de tényleg :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484950515265Next
Add Reply New Topic New Poll