Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 31 2010 03:21pm)
De semelyik tételhez nem kell. Anno mikor 30 éves háborút vettük Hollandiában voltam, ezért az eléggé kiesett, szóval szerencse hogy idén nem kell sehova (írásbelin se volt).
ez közáz topik mostantól
Akkor most bekéne ismernem, hogy mindenkit szeretek?
főleg anamyt, emrt kőbányai, szóval csak jóarc lehet