d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev148495051521141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 15 2011 04:23am
elkedztem a dextert
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 15 2011 06:09am
Quote (ODDSAC @ 15 Jul 2011 12:23)
elkedztem a dextert


:thumbsup:

kb. 1.5-2 nap alatt megnéztem egy évadot, bár akkor volt a vizsgaidőszak hajrája, és akkor könnyebben kattan rá az ember minden szarra ^^ aztán kicsit visszavettem a tempóból, de 1-2 hét alatt befejeztem
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 15 2011 06:13am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 15 2011 02:09pm)
:thumbsup:

kb. 1.5-2 nap alatt megnéztem egy évadot, bár akkor volt a vizsgaidőszak hajrája, és akkor könnyebben kattan rá az ember minden szarra ^^ aztán kicsit visszavettem a tempóból, de 1-2 hét alatt befejeztem


már vége van? szal befejeződött a történet?
csak h akkor leszedem az összeset ~~
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 15 2011 06:15am
Quote (ODDSAC @ 15 Jul 2011 14:13)
már vége van? szal befejeződött a történet?
csak h akkor leszedem az összeset ~~


nem, eddig 5 évad van, de lesz folytatás még
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 15 2011 06:38am
Quote (tevetava @ 13 Jul 2011 22:58)
http://www.youtube.com/watch?v=H0j8xcJM8as
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Pont tegnap néztem ezt a részt... :D

/e: megint

This post was edited by Baleee on Jul 15 2011 06:38am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Jul 15 2011 06:39am
Quote (Baleee @ 15 Jul 2011 14:38)
Pont tegnap néztem ezt a részt... :D

/e: megint


szar volt a buzasorod bro.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 15 2011 06:47am
Quote (vtibor @ 15 Jul 2011 14:39)
szar volt a buzasorod bro.


Pina vagy.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 19 2011 08:16am
The Sopranos.
Ajánlom mindenkinek, tényleg baromi állat ez a sorozat. Bár a 3. évad végétől kicsit nagyobb durranást vártam.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 19 2011 09:09am
Quote (Ghostmasterq @ 19 Jul 2011 16:16)
The Sopranos.
Ajánlom mindenkinek, tényleg baromi állat ez a sorozat. Bár a 3. évad végétől kicsit nagyobb durranást vártam.


én már háromszor néztem meg, asszem kedvenc sorozatom, most tolom negyedszerre, futás mellé
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 09:38am
Stewie Griffin: Well, at least it didn't end like The Sopranos, where it just cut to black in mid-sen--
Go Back To Magyar Topic List
Prev148495051521141Next
Add Reply New Topic New Poll