d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1484950515269Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 1 2011 03:16pm
Quote (Sajage @ 1 Mar 2011 22:12)
Bump. :)

http://img140.imageshack.us/img140/6817/110301220406.jpg
http://img140.imageshack.us/img140/1613/110301220419.jpg
http://img140.imageshack.us/img140/7272/110301221147.jpg


jáj, szép :D
gratula !
mi a kövi?
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 1 2011 03:17pm
Quote (tevetava @ 1 Mar 2011 22:13)
szééép, miért nem rendeztél party-t? :P
amúgy látom hasonló a dungunk kb itt mindenkivel, ha épp online vagytok, elmehetnék egyszer 3-man 4-en :)


Nem tartok ilyeneket, több okból:
1. Nem igazán érdekel
2. Én se megyek senkiére kb
3. Nem akarok itt másokat kellemetlen helyzetbe hozni, hogy meghívom, neki meg hirtelen kell kitalálnia valamit ami miatt nem tud eljönni. :P

Köszi amúgy :)
Dungot nem igazán tudom... Nem nagyon bírom, max néha solozok, de nem igazán szeretem ezeket a csapatos dolgokat. :)
*forever alone*

Quote (Ghostmasterq @ 1 Mar 2011 22:16)
jáj, szép :D
gratula !
mi a kövi?


Def valszeg. :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 1 2011 03:34pm
Quote (Sajage @ 1 Mar 2011 22:17)
Nem tartok ilyeneket, több okból:
1. Nem igazán érdekel
2. Én se megyek senkiére kb
3. Nem akarok itt másokat kellemetlen helyzetbe hozni, hogy meghívom, neki meg hirtelen kell kitalálnia valamit ami miatt nem tud eljönni. :P

Köszi amúgy :)
Dungot nem igazán tudom... Nem nagyon bírom, max néha solozok, de nem igazán szeretem ezeket a csapatos dolgokat. :)
*forever alone*



Def valszeg. :)

hajj, amíg nem mondták el nekem, hogy hogy kell a leggyorsabban dungozni, addig én sem értettem, de azóta nagyon álat, csak hát sokszor nekem is soloznom kell. amúgy a kövi partydra hívj meg, és én elmegyek.. :P
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 1 2011 03:39pm
Quote (tevetava @ 1 Mar 2011 22:34)
hajj, amíg nem mondták el nekem, hogy hogy kell a leggyorsabban dungozni, addig én sem értettem, de azóta nagyon álat, csak hát sokszor nekem is soloznom kell. amúgy a kövi partydra hívj meg, és én elmegyek.. :P


Nem hiszem hogy lesz party, esetleg dungnál, ha addigra megunom a solot. :D
Ha van egy kis időd, elmesélheted, mert érdekel. :) Kéne chaotic longsword, rapier, crossbow, maul, úgy lényegében az összes scroll, 1-2 kiegészítő cucc, pl anti-poison totem, no meg a 85 a frost dragonokhoz. :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 1 2011 04:30pm
Quote (Sajage @ 1 Mar 2011 22:39)
Nem hiszem hogy lesz party, esetleg dungnál, ha addigra megunom a solot. :D
Ha van egy kis időd, elmesélheted, mert érdekel. :) Kéne chaotic longsword, rapier, crossbow, maul, úgy lényegében az összes scroll, 1-2 kiegészítő cucc, pl anti-poison totem, no meg a 85 a frost dragonokhoz. :D


addolj, és ha online vagyunk mindketten, akkor szívesen megyek pár floort! shadow fater az rs nevem
no beírom ide is ker topic előtt, hogy jóéjt
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 10 2011 12:22pm
Bump
Ki mit fog csinálni a hétvégén bonus xpvel? :)
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Mar 10 2011 12:25pm
Quote (Sajage @ 10 Mar 2011 19:22)
Bump
Ki mit fog csinálni a hétvégén bonus xpvel? :)


sztem magic :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 10 2011 12:55pm
Quote (Sajage @ 10 Mar 2011 19:22)
Bump
Ki mit fog csinálni a hétvégén bonus xpvel? :)


valszeg most elültetek 1 csomó növényt, és farminggal kezdek. utána letolok 1 kis magicet, utána ami jön :c
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
Mar 10 2011 01:01pm
ez a runescape fizetos dolog vagy csak letoltom es enjoy?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 10 2011 01:03pm
Quote (vtibor @ 10 Mar 2011 20:01)
ez a runescape fizetos dolog vagy csak letoltom es enjoy?


letolteni se kell
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484950515269Next
Add Reply New Topic New Poll