Quote (tevetava @ 1 Mar 2011 22:34)
hajj, amíg nem mondták el nekem, hogy hogy kell a leggyorsabban dungozni, addig én sem értettem, de azóta nagyon álat, csak hát sokszor nekem is soloznom kell. amúgy a kövi partydra hívj meg, és én elmegyek..

Nem hiszem hogy lesz party, esetleg dungnál, ha addigra megunom a solot.

Ha van egy kis időd, elmesélheted, mert érdekel.

Kéne chaotic longsword, rapier, crossbow, maul, úgy lényegében az összes scroll, 1-2 kiegészítő cucc, pl anti-poison totem, no meg a 85 a frost dragonokhoz.
