Quote (ikszipszilon @ Dec 17 2009 05:00pm)
szerintem már nyertem 1-2 gémet nektek, de azért ezt jól dörgöld az orrom alá!
ádám nincs veled semmi bajom, de mi az hogy nyertél nekünk gémet? : s
szerintem egyedül nem nyernél 5 ember ellen... a dota team game