d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1484950515255Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 16 2010 09:29am
buzi skillmatching system
pubban öt alkalomból négyszer 20-0ra rapelnek mostanság ~~
iso trainbuddy
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 16 2010 09:42am
Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 16 2010 04:29pm)
buzi skillmatching system
pubban öt alkalomból négyszer 20-0ra rapelnek mostanság ~~
iso trainbuddy


:D

engem 20-0ra te versz

nem játszottam január óta sztem fent sincs a gépen és még az egerem is új ><
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 21 2010 12:59pm
írtam magamnak configot tök a két kicsi kezemmel egyedül
most szép letisztult
3.5 hours well spent
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 21 2010 01:00pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 21 2010 06:59pm)
írtam magamnak configot tök a két kicsi kezemmel egyedül
most szép letisztult
3.5 hours well spent


pic pls
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 21 2010 01:16pm


Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 21 2010 01:17pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 21 Oct 2010 21:16)


sokat nem mondanak a képek mondjuk
edit akart lenni

This post was edited by TheElderOfTheInternet on Oct 21 2010 01:17pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 21 2010 01:19pm
mi ertelme van ennek a hülyére butított grafnak?
ennyire kevés az fpsed?

a hudom nekem is kb ugy nez ki, csak kisebb számokkal
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 21 2010 01:21pm
Quote (Handryx @ 21 Oct 2010 21:19)
mi ertelme van ennek a hülyére butított grafnak?
ennyire kevés az fpsed?

a hudom nekem is kb ugy nez ki, csak kisebb számokkal


egyrészt ja, így is simán 80-100 között ugrál, másrészt jobban látni az ellent imo.
csak a textúrák szarok, geometry etc annyira nem
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 21 2010 01:21pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 21 2010 07:21pm)
egyrészt ja, így is simán 80-100 között ugrál, másrészt jobban látni az ellent imo.
csak a textúrák szarok, geometry etc annyira nem


atallitod az enemy skint vilagoszöldre meg citromsárgára és ugy is latszik...
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 21 2010 01:23pm
Quote (Handryx @ 21 Oct 2010 21:21)
atallitod az enemy skint vilagoszöldre meg citromsárgára és ugy is latszik...


np
jó nekem így
át van amúgy ofc

This post was edited by TheElderOfTheInternet on Oct 21 2010 01:23pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484950515255Next
Add Reply New Topic New Poll