Quote (Handryx @ 21 Oct 2010 21:19)
mi ertelme van ennek a hülyére butított grafnak?
ennyire kevés az fpsed?
a hudom nekem is kb ugy nez ki, csak kisebb számokkal
egyrészt ja, így is simán 80-100 között ugrál, másrészt jobban látni az ellent imo.
csak a textúrák szarok, geometry etc annyira nem