Quote (Inakwo @ Apr 7 2010 10:31am)
mondjuk az valamilyen szinten érthető hogy menni akar mert azért igazolt oda hogy nyerjen trofeákat, de jelen pillanatban ez ott ahol van nem lehetséges :s
Bármi lehetséges. Szerintem ott lesznek a 4 között.
Quote (Inakwo @ Apr 7 2010 10:49am)
azért lenne hova igazolni bele
van benne egy két olyan töltelék játékos aki a maga posztján nem a legjobb btw ha van egy ilyen játékos mint messi ugy is eldönt minden meccset
de had ne mondjam hogy Maxwell Keit vagy Toure vagy Marquez vagy Henry vagy épp Valdes nem épp világkalsszis de egy ilyen csapat elbirja őket
Keita támadó/center középpályásnak kíválló, Yaya Touréval együtt. Robosztusok, masszívak. Xavi és Iniesta varázsol, passzol, ők segítő kezet nyújtanak a bajban. Tökéletesen csinálják a dolgukat, nem tudnék jobbat elképzelni. Maxwell _brazil_ válogatott, bal felfutó szélsőnek maga a tökély, tud cselezni, ívelni, ambiciózus. Még látok benne tehetséget, amely kiforrhat.
Henry világklasszis, nincs olyan, hogy vki az volt, de már nem az. Nem megy neki, tavaly tökéletesen érezte magát bal szélsőként eto'o és messi mellett, most kicsit megcsavarodott vele a világ, eto'o ment, ibra jött, messi igazi sztár lett, ő pedig fél lábbal már amerikában van. Nem 23 éves, és nyert már BL-t, Eb-t, VB-t, szartudja mit. Egy ilyen játékosnak mondd, hogy na, hajtsál.

Quote (SirCsimbok @ Apr 7 2010 04:53pm)
nem az arsenal kapott ki
nem a barca nyert
messi nyert

nah mindegy nem akarok leállni vitatkozni:D
Ne mondj hülyeséget pls. Az elsőn és az utolsó kívül a másik 2 gól abzolút nem mesisé volt. Berúgta, berúgta a kötelezőt. Emellett az egész csapat nagyon jól játszott. Ha ezt a szintet hozuzk szombaotn is, nem lesz gond.