d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev14849505152382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 7 2010 11:33am
Quote (Inakwo @ Apr 7 2010 10:31am)
mondjuk az valamilyen szinten érthető hogy menni akar mert azért igazolt oda hogy nyerjen trofeákat, de jelen pillanatban ez ott ahol van nem lehetséges :s


Bármi lehetséges. Szerintem ott lesznek a 4 között.

Quote (Inakwo @ Apr 7 2010 10:49am)
azért lenne hova igazolni bele

van benne egy két olyan töltelék játékos aki a maga posztján nem a legjobb btw ha van egy ilyen játékos mint messi ugy is eldönt minden meccset

de had ne mondjam hogy Maxwell Keit vagy Toure vagy Marquez vagy Henry vagy épp Valdes nem épp világkalsszis de egy ilyen csapat elbirja őket


Keita támadó/center középpályásnak kíválló, Yaya Touréval együtt. Robosztusok, masszívak. Xavi és Iniesta varázsol, passzol, ők segítő kezet nyújtanak a bajban. Tökéletesen csinálják a dolgukat, nem tudnék jobbat elképzelni. Maxwell _brazil_ válogatott, bal felfutó szélsőnek maga a tökély, tud cselezni, ívelni, ambiciózus. Még látok benne tehetséget, amely kiforrhat.
Henry világklasszis, nincs olyan, hogy vki az volt, de már nem az. Nem megy neki, tavaly tökéletesen érezte magát bal szélsőként eto'o és messi mellett, most kicsit megcsavarodott vele a világ, eto'o ment, ibra jött, messi igazi sztár lett, ő pedig fél lábbal már amerikában van. Nem 23 éves, és nyert már BL-t, Eb-t, VB-t, szartudja mit. Egy ilyen játékosnak mondd, hogy na, hajtsál. :wacko:
Quote (SirCsimbok @ Apr 7 2010 04:53pm)
nem az arsenal kapott ki
nem a barca nyert
messi nyert :zzz:

nah mindegy nem akarok leállni vitatkozni:D


Ne mondj hülyeséget pls. Az elsőn és az utolsó kívül a másik 2 gól abzolút nem mesisé volt. Berúgta, berúgta a kötelezőt. Emellett az egész csapat nagyon jól játszott. Ha ezt a szintet hozuzk szombaotn is, nem lesz gond.
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 7 2010 11:49am
Quote (Vismajor @ 7 Apr 2010 18:33)
Bármi lehetséges. Szerintem ott lesznek a 4 között.



Keita támadó/center középpályásnak kíválló, Yaya Touréval együtt. Robosztusok, masszívak. Xavi és Iniesta varázsol, passzol, ők segítő kezet nyújtanak a bajban. Tökéletesen csinálják a dolgukat, nem tudnék jobbat elképzelni. Maxwell _brazil_ válogatott, bal felfutó szélsőnek maga a tökély, tud cselezni, ívelni, ambiciózus. Még látok benne tehetséget, amely kiforrhat.
Henry világklasszis, nincs olyan, hogy vki az volt, de már nem az. Nem megy neki, tavaly tökéletesen érezte magát bal szélsőként eto'o és messi mellett, most kicsit megcsavarodott vele a világ, eto'o ment, ibra jött, messi igazi sztár lett, ő pedig fél lábbal már amerikában van. Nem 23 éves, és nyert már BL-t, Eb-t, VB-t, szartudja mit. Egy ilyen játékosnak mondd, hogy na, hajtsál. :wacko:


Ne mondj hülyeséget pls. Az elsőn és az utolsó kívül a másik 2 gól abzolút nem mesisé volt. Berúgta, berúgta a kötelezőt. Emellett az egész csapat nagyon jól játszott. Ha ezt a szintet hozuzk szombaotn is, nem lesz gond.


Amúgy érdekelne, mennyi lenne a végeredmény, ha Bendtner nem rúg gólt. Valszeg úgy is zakó lett volna, de csaknem kapnak akkora vérszemet.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 11:51am
Quote (SirCsimbok @ 7 Apr 2010 18:49)
Amúgy érdekelne, mennyi lenne a végeredmény, ha Bendtner nem rúg gólt. Valszeg úgy is zakó lett volna, de csaknem kapnak akkora vérszemet.


akkor 4-0 lett volna
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 7 2010 11:52am
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 18:51)
akkor 4-0 lett volna


és ha bendner belövi a helyzetét :S
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 7 2010 11:54am
Quote (SirCsimbok @ Apr 7 2010 06:52pm)
és ha bendner belövi a helyzetét :S


Sok it ta ha, HAver.
(deszarvlt)
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 7 2010 11:57am
Quote (Vismajor @ 7 Apr 2010 18:54)
Sok it ta ha, HAver.
(deszarvlt)


hát könnyebben bocsátható mint bendtner bakija :>
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 7 2010 12:01pm
megyek, veszek sört, aztán



vége milyen epik :')))))
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Apr 7 2010 12:05pm
AKi gondolja kint leszünk páran a sport pub ba a keletinél és ott nézzük a meccset
gyertek szeszeljünk :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 7 2010 12:07pm
Quote (bajcli @ Apr 7 2010 07:01pm)
megyek, veszek sört, aztán

http://www.youtube.com/watch?v=Ekj93Gn6U68

vége milyen epik :')))))



Jó kis video!
Legyetek ma is dojcse monsterek :P
Member
Posts: 6,358
Joined: Jun 21 2007
Gold: 0.14
Apr 7 2010 01:30pm
-2 K Istenem De Jó érzés végre nincs vele Probléma :) Úgy mint elötte az 5 k-val hmmm Lesem tudom írni .
Go Back To Magyar Topic List
Prev14849505152382Next
Add Reply New Topic New Poll