Quote (lacoking @ Tue, 26 May 2009, 14:10)
hát most nincs kedvem keresgélni , de tuti találnék pár olyan postot ami túllőtt a célon
Hát most, hogy így mondod, eszembe jutott egy vicces dolog, amit Lacuska mondott nekem anno.
Ez kb fél-1 évvel ezelőtt lehetett, de volt egy olyan topic, hogy ki mit ad a gyerekének nevet.
Amikor én beírtam az volt a reakciója, hogy "Mi az vemhes vagy?"
( Szó szerint idézem. ^^ )
Na mindegy, ez csak úgy eszembe jutott.