d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1484950515258Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 26 2009 06:14am
Quote (Saenchai @ Tue, 26 May 2009, 14:14)
szerintem csicska vagy


"pat...."
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2009 06:15am
Quote (dihep @ Tue, May 26 2009, 01:14pm)
"pat...."


....kó
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 06:15am
Quote (Saenchai @ Tue, 26 May 2009, 13:14)
szerintem csicska vagy


Quote (Saenchai @ Tue, 26 May 2009, 13:07)
Quote (lacketto @ Tue, May 26 2009, 01:05pm)
Quote (Saenchai @ Tue, 26 May 2009, 13:03)
Quote (lacketto @ Tue, May 26 2009, 12:59pm)
Quote (Saenchai @ Tue, 26 May 2009, 12:56)
hiho
ehhez a from beyondhoz van amúgy vmi felirat?
így hirtelen nem találtam


szerintem magyart nem is fogsz
angolra elég sok talalatot adott ki a google


ja akkor angolul nézted te is?


én nem szedtem le feliratot hozzá, tehat eredeti hanggal néztem
viszont 1szer néztem végig, utana meg bele-bele pörgetve szoval a sztoribol nem sokat fogtam fel
(mondjuk amugyis elég bugyuta)
de a megvalositas akkori szemmel nagyon is horrorisztikusra sikerült és szerintem a vége még ma szemmel is elég látványos


keke thx
mondjuk a 80%-át meg szoktam érteni ezeknek a filmeknek angolul is


DE AZÉRT ILYENKOR NEM :DDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2009 06:16am
Quote (lacketto @ Tue, May 26 2009, 01:15pm)
DE AZÉRT ILYENKOR NEM :DDDDDDDDDD


DE AZÉRT KOMOLYAN IS GONDOLTAM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 26 2009 06:16am
úristen, lemaradtam Jóskáról :cry:

SZIA!!!4 :love:
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
May 26 2009 06:20am
Quote (lacoking @ Tue, 26 May 2009, 14:10)
hát most nincs kedvem keresgélni , de tuti találnék pár olyan postot ami túllőtt a célon


Hát most, hogy így mondod, eszembe jutott egy vicces dolog, amit Lacuska mondott nekem anno.
Ez kb fél-1 évvel ezelőtt lehetett, de volt egy olyan topic, hogy ki mit ad a gyerekének nevet.

Amikor én beírtam az volt a reakciója, hogy "Mi az vemhes vagy?"
( Szó szerint idézem. ^^ )

Na mindegy, ez csak úgy eszembe jutott.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 26 2009 06:20am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 26 2009 06:20am
Quote (bajcli @ Tue, 26 May 2009, 13:16)
úristen, lemaradtam Jóskáról :cry:

SZIA!!!4 :love:


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31508265&f=292

utolsó nagy alakítása
mondtam beleírhatna pár embert hunsubról csak úgy viccből de nem tette

Quote (Zayl @ Tue, 26 May 2009, 13:20)
Hát most, hogy így mondod, eszembe jutott egy vicces dolog, amit Lacuska mondott nekem anno.
Ez kb fél-1 évvel ezelőtt lehetett, de volt egy olyan topic, hogy ki mit ad a gyerekének nevet.

Amikor én beírtam az volt a reakciója, hogy "Mi az vemhes vagy?"
( Szó szerint idézem. ^^ )

Na mindegy, ez csak úgy eszembe jutott.


Nekem meg mindig írta, hogy nőljek fel,szerintem ő egyátalán nem viselkedik felnőtessen és most nem erre a témára gondolok. de ez van.

This post was edited by ElCapitano on May 26 2009 06:21am
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
May 26 2009 06:21am
Quote (ElCapitano @ Tue, 26 May 2009, 14:20)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31508265&f=292

utolsó nagy alakítása
mondtam beleírhatna pár embert hunsubról csak úgy viccből de nem tette


Nleopard és FREE_PLS nem Dobi volt? :huh:
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 06:21am
Quote (Zayl @ Tue, 26 May 2009, 13:20)
Hát most, hogy így mondod, eszembe jutott egy vicces dolog, amit Lacuska mondott nekem anno.
Ez kb fél-1 évvel ezelőtt lehetett, de volt egy olyan topic, hogy ki mit ad a gyerekének nevet.

Amikor én beírtam az volt a reakciója, hogy "Mi az vemhes vagy?"
( Szó szerint idézem. ^^ )

Na mindegy, ez csak úgy eszembe jutott.


ez igaz de bocsánatot kértem! :angry:

Quote (Zayl @ Tue, 26 May 2009, 13:21)
Nleopard és FREE_PLS nem Dobi volt? :huh:


ME_NO_EXAIR is ö volt szerintem.

This post was edited by lacketto on May 26 2009 06:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484950515258Next
Add Reply New Topic New Poll