Quote (kabraxis6 @ Wed, Jul 16 2008, 09:56pm)
VII : Advent Children, egy film. Nem jatek ^^
elég jó film nekem tetszett, és a játékok is tetszenek ps2 re, bár nemigazán tudtam vele játszani... most a devil may cry animére vagyok kíváncsi mer ez a 4 gépre igen odabaszós.