Quote (ace07 @ Jan 31 2013 12:01pm)
Szerintem kicsit túl van árazva 40 óráért. Java EE kurzusnak több értelmét látom mivel Enterprise rendszerekre fejleszteni >>>> kis fos appokat írni mobilokra.
ebbol a szempontbol valoban tul van arazva. ha azt nezed, hogy profi intenziv tanfolyam, akkor bizony el kell kerni az arat, es az stimmel.
szerintem ilyenekre az ember sajat penzebol maganemberkent nem megy el. vagy a cege kuldi el (ebben az esetben 160k az lofasz) vagy nem tud mit csinalni a penzevel es buta
/e: egyebkent aki androidra fejleszt az homokos
This post was edited by kuzdithom on Jan 31 2013 06:28am