d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1489848994900490149025001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 04:33am
Quote (Saenchai @ 31 Jan 2013 11:32)
Daisuki yannen honto ni oshisashiburi desu


sugoi
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 31 2013 04:44am
Quote (Rawen @ Jan 31 2013 11:22am)
http://2.imgland.net/j61xS1.jpg

wat


ez impossibru
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 04:47am
Quote (szabika @ 31 Jan 2013 11:44)
ez impossibru


Kathy Ferreiro
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 31 2013 04:56am
Quote (Rawen @ Jan 31 2013 11:47am)
Kathy Ferreiro


megnéztem még pár képét
ez egy genetikailag vékony csaj, aki meghízott kamasz kora után és a zsírt hasról seggbe injekcióztatta
awsum
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 31 2013 05:45am
ha valaki úgy érzi hogy tud programozni és van felesleges 160kja + androidot szeretne tanulni

http://mobilfejlesztesakademia.hu/
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 31 2013 06:01am
Quote (anyd @ 31 Jan 2013 12:45)
ha valaki úgy érzi hogy tud programozni és van felesleges 160kja + androidot szeretne tanulni

http://mobilfejlesztesakademia.hu/


Szerintem kicsit túl van árazva 40 óráért. Java EE kurzusnak több értelmét látom mivel Enterprise rendszerekre fejleszteni >>>> kis fos appokat írni mobilokra.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2013 06:07am
Quote (anyd @ 31 Jan 2013 13:45)
ha valaki úgy érzi hogy tud programozni és van felesleges 160kja + androidot szeretne tanulni

http://mobilfejlesztesakademia.hu/


xd
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 31 2013 06:24am
Quote (ace07 @ Jan 31 2013 12:01pm)
Szerintem kicsit túl van árazva 40 óráért. Java EE kurzusnak több értelmét látom mivel Enterprise rendszerekre fejleszteni >>>> kis fos appokat írni mobilokra.


ebbol a szempontbol valoban tul van arazva. ha azt nezed, hogy profi intenziv tanfolyam, akkor bizony el kell kerni az arat, es az stimmel.
szerintem ilyenekre az ember sajat penzebol maganemberkent nem megy el. vagy a cege kuldi el (ebben az esetben 160k az lofasz) vagy nem tud mit csinalni a penzevel es buta

/e: egyebkent aki androidra fejleszt az homokos

This post was edited by kuzdithom on Jan 31 2013 06:28am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 31 2013 06:26am
Quote (kuzdithom @ 31 Jan 2013 13:24)
ebbol a szempontbol valoban tul van arazva. ha azt nezed, hogy profi intenziv tanfolyam, akkor bizony el kell kerni az arat, es az stimmel.
szerintem egyebkent ilyenekre az ember sajat penzebol maganemberkent nem megy el. vagy a cege kuldi el (ebben az esetben 160k az lofasz) vagy nem tud mit csinalni a penzevel es buta


akkor már inkább privát magántanár.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 31 2013 06:28am
Quote (anyd @ 31 Jan 2013 12:45)
ha valaki úgy érzi hogy tud programozni és van felesleges 160kja + androidot szeretne tanulni

http://mobilfejlesztesakademia.hu/


elnézve a tematikát, 2 hétig eljátszom itthon a témával és én is megtarthatnám a kurzust.. ezek semmit se érnek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1489848994900490149025001Next
Closed New Topic New Poll