haver kiírta FB-n:
"Jött a villanyszerelő, kellett Neki a mosogató megmosni valamit. Nem kérdezett, odament megmosta.. majd, csak most, hogy elment vettem észre, hogy az a pár tányér és pohár, ami a mosogatóban volt, tisztán a szárítóra került. Hollandia én így szeretlek! :)"
nem semmi ^^