"Író semmiképp se legyél, mert ez egy középszerű, érthetetlen, se eleje, se vége, féltudományos marhaság.
Felteszem, kamasz vagy, akkor szoktak olyan kémiai folyamatok lejátszódni az agyban, ami ilyen drámai gondolatokat ébreszt.
Nem hiszem, hogy gyógyítanod kellene, illetve, hogy tudnál.
Nyilvánvaló, hogy iszonyatos szereplési vágyad van, rohadtul nem érdekelnek az emberek, az érdekel, hogy meghallgassanak, rád figyeljenek.
Ráadásul valami furcsa önbizalmad(???) is van (túldicsértek talán a szüleid?), mert én ezt a szöveget nem tettem volna ki sem facebookra, sem ide.
Beszéld meg egy közeli barátoddal,a kit érdekel is, de ez így szánalmas és már-már bizarr."
lassan jon a sarokban siras :c