Quote (Inakwo @ Jan 29 2013 09:26pm)
én azért annyira nem vagyok elájulva a látványtol...
millioszor szebb helyek vannak
jó, szerintem is sokkal szebb egy régi európai vagy brit város, a maga régies vonásaival, de engem ez is le tud nyűgözni a monumentalitásával, az össz-látvánnyal meg a majd' kilométer magas épülettel önmagában

mondjuk élni itt nem biztos, hogy szeretnék én se hosszasabban, de a látvány nálam üt