d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1489348944895489648975001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 29 2013 02:03pm
Quote (Eoghan @ Jan 29 2013 09:59pm)
akkor átirányít egy linkre, ahol egy gifben levetíti az eddigi életedet


Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 29 2013 02:06pm
Quote (Eoghan @ Jan 29 2013 09:49pm)
http://dubaimap.hipa.ae/index.html

Burj Khalifa tetejéről ilyen a kilátás. :O
érdemes telóról/tabletről megnyitni a linket és forogni a vele, akkor olyan, mintha te állnál a torony tetején és hozzád igazítva mozog a tartalom


y, tényleg ilyen

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/536808_421541107877936_1687073438_n.jpg


lófaszt nem csináltak azóta

This post was edited by cowding on Jan 29 2013 02:06pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 29 2013 02:09pm
Quote (Eoghan @ 29 Jan 2013 21:49)
http://dubaimap.hipa.ae/index.html

Burj Khalifa tetejéről ilyen a kilátás. :O
érdemes telóról/tabletről megnyitni a linket és forogni a vele, akkor olyan, mintha te állnál a torony tetején és hozzád igazítva mozog a tartalom


megvolt :D
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 29 2013 02:19pm
Quote (cowding @ Jan 29 2013 09:06pm)


Quote (josheide @ Jan 29 2013 09:09pm)
megvolt :D


me mirin
előttem meg már soprontól elkezd megnyílni a nyugat érzete
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 29 2013 02:26pm
Quote (Eoghan @ 29 Jan 2013 21:19)
me mirin
előttem meg már soprontól elkezd megnyílni a nyugat érzete


én azért annyira nem vagyok elájulva a látványtol...

millioszor szebb helyek vannak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 29 2013 02:31pm
Quote (Eoghan @ 29 Jan 2013 22:19)
me mirin
előttem meg már soprontól elkezd megnyílni a nyugat érzete


Quote (Inakwo @ 29 Jan 2013 22:26)
én azért annyira nem vagyok elájulva a látványtol...

millioszor szebb helyek vannak


this. szerintem kifejezetten ronda.

Komolyak a dolgok egyenként, de így az összkép ^^ egy csomó egymáshoz nem illő dolog egy rakáson.

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 29 2013 02:35pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jan 2013 21:31)
this. szerintem kifejezetten ronda.

Komolyak a dolgok egyenként, de így az összkép ^^ egy csomó egymáshoz nem illő dolog egy rakáson.


és mindenhol csak homok és homok
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 29 2013 02:45pm
Quote (Inakwo @ Jan 29 2013 09:26pm)
én azért annyira nem vagyok elájulva a látványtol...

millioszor szebb helyek vannak


jó, szerintem is sokkal szebb egy régi európai vagy brit város, a maga régies vonásaival, de engem ez is le tud nyűgözni a monumentalitásával, az össz-látvánnyal meg a majd' kilométer magas épülettel önmagában :D
mondjuk élni itt nem biztos, hogy szeretnék én se hosszasabban, de a látvány nálam üt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 29 2013 02:50pm
Quote (Eoghan @ 29 Jan 2013 22:45)
jó, szerintem is sokkal szebb egy régi európai vagy brit város, a maga régies vonásaival, de engem ez is le tud nyűgözni a monumentalitásával, az össz-látvánnyal meg a majd' kilométer magas épülettel önmagában :D
mondjuk élni itt nem biztos, hogy szeretnék én se hosszasabban, de a látvány nálam üt


A 800 méter azért erős kerekítés 1 km-nek. Szétnéznék a tetejéről élőben szívesen, de attól még nem szép a látkép :)
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 02:51pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jan 2013 21:50)
A 800 méter azért erős kerekítés 1 km-nek. Szétnéznék a tetejéről élőben szívesen, de attól még nem szép a látkép :)


kinek mi a szép, ugye...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1489348944895489648975001Next
Closed New Topic New Poll