d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1489248934894489548965001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 29 2013 12:50pm
Quote (szabika @ 29 Jan 2013 19:36)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/206682_1026197377370_6547_n.jpg

kajakra meztelenül másznak az emberek a szoláriumba?
yuck


vagy fürdőruhába gondolom
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 01:04pm
Quote (szabika @ 29 Jan 2013 19:36)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/206682_1026197377370_6547_n.jpg

kajakra meztelenül másznak az emberek a szoláriumba?
yuck


azért (is) mennek szoliba, mert napoztathatják azt is, amit máshol kevésbé illik
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 29 2013 01:05pm
Quote (fahrii @ 29 Jan 2013 20:50)
vagy fürdőruhába gondolom


ki az az idióta aki direkt foltokat barnít magára? ^^

A normális helyeken két vendég között fertőtlenítik...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 29 2013 01:06pm
kibaszottul faj a fejem
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 01:08pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jan 2013 20:05)
ki az az idióta aki direkt foltokat barnít magára? ^^

A normális helyeken két vendég között fertőtlenítik...


vagy odaadják a fertőtlenítő cuccot, hogy le tudjad törölni magad után (és persze magad előtt is :D )
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 29 2013 01:22pm
Quote (fahrii @ 29 Jan 2013 19:50)
vagy fürdőruhába gondolom


szoliban fürdőruhában?

huh
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 29 2013 01:49pm
http://dubaimap.hipa.ae/index.html

Burj Khalifa tetejéről ilyen a kilátás. :O
érdemes telóról/tabletről megnyitni a linket és forogni a vele, akkor olyan, mintha te állnál a torony tetején és hozzád igazítva mozog a tartalom
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 29 2013 01:51pm
Quote (Eoghan @ Jan 29 2013 09:49pm)
http://dubaimap.hipa.ae/index.html

Burj Khalifa tetejéről ilyen a kilátás. :O
érdemes telóról/tabletről megnyitni a linket és forogni a vele, akkor olyan, mintha te állnál a torony tetején és hozzád igazítva mozog a tartalom


és ha leugrok valahonnan, akkor zoomol is a tablet?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 29 2013 01:53pm
Quote (Eoghan @ 29 Jan 2013 20:49)
http://dubaimap.hipa.ae/index.html

Burj Khalifa tetejéről ilyen a kilátás. :O
érdemes telóról/tabletről megnyitni a linket és forogni a vele, akkor olyan, mintha te állnál a torony tetején és hozzád igazítva mozog a tartalom


sok a hegy
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 29 2013 01:59pm
Quote (Saenchai @ Jan 29 2013 08:51pm)
és ha leugrok valahonnan, akkor zoomol is a tablet?


akkor átirányít egy linkre, ahol egy gifben levetíti az eddigi életedet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1489248934894489548965001Next
Closed New Topic New Poll