d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1489148924893489448955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 29 2013 07:09am
Quote (ElCapitano @ 29 Jan 2013 15:05)


najo ennyire nem vagyok beteg :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 29 2013 07:51am
Quote (Vismajor @ 29 Jan 2013 09:48)
Van kb 3 óra játékod félévre leosztva, mégis kivel osszon be, akinek 80+ órája van 2 hét alatt?


hát csak arra gondoltam, hogy engem összerak ilyen 0.5 kdr-esekkel, az enemy teamben meg fordítva :D

de amúgy tegnap nagyon rákattantam, mentem 4 ilyen rankedet, és a többi már egész normális volt
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 29 2013 07:59am
Quote (Vismajor @ 29 Jan 2013 13:02)
neveztem a közös képünket vmi valentin napi cumóra, és most enm tudom eldönteni, hogy legyek "tisztességes" v dno és szvazzon rá aki akar vagy spammoljam vele tele 4chant meg fórumokat, hogy szavazatokat gyűjtsek és nyerjek!
Alapból leszarnám mert tudom h mi vagyunk a legszebbek obv de a többiek biztos kampányolnak
first world problem


lol a Szabo Rekaekat ismerem (2.hely), de szerintem a Fej is.Kb 3242152121421 fb uzenetet kuldtek hogy szavazzak rajuk, mar a tokom kivan vele.

btw Szavaztam..

This post was edited by kusziyoker on Jan 29 2013 08:00am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 08:46am
ez tetszik:

Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 29 2013 08:46am
Quote (bbaallaaggee @ 29 Jan 2013 14:44)
http://www.stylemagazin.hu/foto/10137

nekem ők jobban tetszenek


http://2.ii.gl/whn_yL.png >>>

(kommentet is érdemes)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 29 2013 09:46am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 29 2013 10:52am
Quote (bajcli @ 29 Jan 2013 15:46)
http://2.ii.gl/whn_yL.png >>>

(kommentet is érdemes)


mászok
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 29 2013 12:36pm


kajakra meztelenül másznak az emberek a szoláriumba?
yuck
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 29 2013 12:41pm
Quote (szabika @ 29 Jan 2013 19:36)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/206682_1026197377370_6547_n.jpg

kajakra meztelenül másznak az emberek a szoláriumba?
yuck


hát hogy máshogy?

zubbonyban vagy wtf?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 29 2013 12:43pm
Quote (szabika @ Jan 29 2013 08:36pm)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/206682_1026197377370_6547_n.jpg

kajakra meztelenül másznak az emberek a szoláriumba?
yuck


nem, kezeslábasban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1489148924893489448955001Next
Closed New Topic New Poll