d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1488948904891489248935001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jan 29 2013 05:13am
Quote (LaserBack @ 29 Jan 2013 11:59)
Dragon Ball Z Abridged ep.32

fuck yeah :DDDD


ú, érjek már haza
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2013 06:02am
neveztem a közös képünket vmi valentin napi cumóra, és most enm tudom eldönteni, hogy legyek "tisztességes" v dno és szvazzon rá aki akar vagy spammoljam vele tele 4chant meg fórumokat, hogy szavazatokat gyűjtsek és nyerjek!
Alapból leszarnám mert tudom h mi vagyunk a legszebbek obv de a többiek biztos kampányolnak
first world problem
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 06:11am
Quote (Vismajor @ 29 Jan 2013 13:02)
neveztem a közös képünket vmi valentin napi cumóra, és most enm tudom eldönteni, hogy legyek "tisztességes" v dno és szvazzon rá aki akar vagy spammoljam vele tele 4chant meg fórumokat, hogy szavazatokat gyűjtsek és nyerjek!
Alapból leszarnám mert tudom h mi vagyunk a legszebbek obv de a többiek biztos kampányolnak
first world problem


4chan
és ofc mi is szívesen savazunk!
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 29 2013 06:12am
Quote (Vismajor @ Jan 29 2013 01:02pm)
neveztem a közös képünket vmi valentin napi cumóra, és most enm tudom eldönteni, hogy legyek "tisztességes" v dno és szvazzon rá aki akar vagy spammoljam vele tele 4chant meg fórumokat, hogy szavazatokat gyűjtsek és nyerjek!
Alapból leszarnám mert tudom h mi vagyunk a legszebbek obv de a többiek biztos kampányolnak
first world problem


nekem valamiért nem jeleníti meg a képet
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 29 2013 06:16am
Quote (Vismajor @ 29 Jan 2013 14:02)
neveztem a közös képünket vmi valentin napi cumóra, és most enm tudom eldönteni, hogy legyek "tisztességes" v dno és szvazzon rá aki akar vagy spammoljam vele tele 4chant meg fórumokat, hogy szavazatokat gyűjtsek és nyerjek!
Alapból leszarnám mert tudom h mi vagyunk a legszebbek obv de a többiek biztos kampányolnak
first world problem


hasznalj mindent amit csak tudsz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2013 06:17am
Quote (Fej @ Jan 29 2013 01:12pm)
nekem valamiért nem jeleníti meg a képet


http://www.stylemagazin.hu/foto/13702/
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 29 2013 06:18am
Quote (Vismajor @ 29 Jan 2013 13:17)


done

soksikert, mit lehet nyerni?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2013 06:21am
Quote (Inakwo @ Jan 29 2013 01:18pm)
done

soksikert, mit lehet nyerni?


Katt a nyeremények fülre
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 29 2013 06:24am
Quote (Vismajor @ 29 Jan 2013 14:21)
Katt a nyeremények fülre


1300 pontos elso helyet nehez lesz behoznotok.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 29 2013 06:26am
Quote (Vismajor @ 29 Jan 2013 14:21)
Katt a nyeremények fülre


1. 1373p

vismajor 54p

azért van mit behozni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1488948904891489248935001Next
Closed New Topic New Poll