Quote (Vismajor @ Jan 29 2013 01:02pm)
neveztem a közös képünket vmi valentin napi cumóra, és most enm tudom eldönteni, hogy legyek "tisztességes" v dno és szvazzon rá aki akar vagy spammoljam vele tele 4chant meg fórumokat, hogy szavazatokat gyűjtsek és nyerjek!
Alapból leszarnám mert tudom h mi vagyunk a legszebbek obv de a többiek biztos kampányolnak
first world problem
nekem valamiért nem jeleníti meg a képet