d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1488748884889489048915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 28 2013 09:30pm
Quote (Eoghan @ 29 Jan 2013 04:25)
ja lol
CS:GO-nak még topicot is dobtam ide december első felében, mert le volt árazva
nem tudtam, hova tenni a "2 éve nem játszottam" részt igazából.
néztem-néztem és mondom magamban ilyen nincs, ezzel én délután játszottam
mert hogy a játék fél éves sincs :P

amúgy szerintem nagyon jó lett a matchmaking, engem eddig elég durcán kiegyenlített ellenfelekkel és társakkal dobott össze többé-kevésbé
azt tapasztalom, hogy ha az elején megragadod a vezetést és utasítgatod őket szóban, akkor jó rabszolga módjára többnyire csinálják, amit kérsz és elég jól győzelemre lehet vezetni a tímet
egészen más morált érzek itt, mint sourceban volt


annyi kül. nincs a régiekhez képest, ezért mondtam azt az időt xd

a game jó (ezzel még többet játszottam mint d2-d3 szóval ez alap hozzáállás :D), a matchmakerről majd írok véleményt ha bedobott vmi ligába

This post was edited by Anarkin on Jan 28 2013 09:33pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 29 2013 01:38am
mitől lehet hogy össze vissza szaggat a böngészőm, meg lassú

a netem tökéletes pl: a letöltésem max-al jön azzal nincs gond

viszont ha mondjuk fészen huzom lefelé a görgőt szaggat meg minden oldalon
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2013 02:48am
Quote (Anarkin @ Jan 29 2013 02:15am)
rohadék matchmaking egyik játékban se működik
vagy csak engem utál, nem játszottam kb 2 éve.. erre berak 4 olyannal akik még egeret se láttak
(első ranked)

http://ws-dev.net/_public/a/btch.png


Van kb 3 óra játékod félévre leosztva, mégis kivel osszon be, akinek 80+ órája van 2 hét alatt?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2013 02:54am
szabika, nyiss topikot "Kit kellene elfenekelni A szürke ötven árnyalata filmben?" címmel
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 29 2013 02:57am
Quote (Vismajor @ Jan 29 2013 09:54am)
szabika, nyiss topikot "Kit kellene elfenekelni A szürke ötven árnyalata filmben?" címmel


nem tudom miről szól az a cucc, szóval nem lenne releváns
DE AZÉRT HERMIONET :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2013 02:59am
Quote (szabika @ Jan 29 2013 09:57am)
nem tudom miről szól az a cucc, szóval nem lenne releváns
DE AZÉRT HERMIONET :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


nagyon nehéz története vna
van egy csaj, 20 éves jólnézki szűz irodalom szakra jár
jön egy jóképű sármos csóka aki milliárdos, és randira hivja a csajt
2. randin aláírat vele egy szerződést és onnantól kemény metálpornó a könyv

ennyi
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 29 2013 03:03am
Quote (Inakwo @ 29 Jan 2013 08:38)
mitől lehet hogy össze vissza szaggat a böngészőm, meg lassú

a netem tökéletes pl: a letöltésem max-al jön azzal nincs gond

viszont ha mondjuk fészen huzom lefelé a görgőt szaggat meg minden oldalon


valaki ötlet?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 29 2013 03:05am
Quote (Inakwo @ 29 Jan 2013 11:03)
valaki ötlet?


probald ki, h frissited, vagy uj bongeszot raksz fel es azzal

nekem par napja volt olyan gondom, hogy a bongeszo lassitotta a netem
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 29 2013 03:12am
Quote (RRC @ 29 Jan 2013 10:05)
probald ki, h frissited, vagy uj bongeszot raksz fel es azzal

nekem par napja volt olyan gondom, hogy a bongeszo lassitotta a netem


hát raktam fel firefoxot tegnap ugyan azt csinálja mint a chrome

ajajjj
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 29 2013 03:15am
Quote (Inakwo @ 29 Jan 2013 11:12)
hát raktam fel firefoxot tegnap ugyan azt csinálja mint a chrome

ajajjj


valószínűleg nem a böngésző szaggat, hanem valami hálózati eszköz vagy a szolgáltató dns szervere. Ez nincs hatással a már folyamatban lévő letöltésekre és a p2p kapcsolatokra.

Vagy van valami buziság ami miatt beakad, mint pl flash, java valami...

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 29 2013 03:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1488748884889489048915001Next
Closed New Topic New Poll