ja lol
CS:GO-nak még topicot is dobtam ide december első felében, mert le volt árazva
nem tudtam, hova tenni a "2 éve nem játszottam" részt igazából.
néztem-néztem és mondom magamban ilyen nincs, ezzel én délután játszottam
mert hogy a játék fél éves sincs

amúgy szerintem nagyon jó lett a matchmaking, engem eddig elég durcán kiegyenlített ellenfelekkel és társakkal dobott össze többé-kevésbé
azt tapasztalom, hogy ha az elején megragadod a vezetést és utasítgatod őket szóban, akkor jó rabszolga módjára többnyire csinálják, amit kérsz és elég jól győzelemre lehet vezetni a tímet
egészen más morált érzek itt, mint sourceban volt
annyi kül. nincs a régiekhez képest, ezért mondtam azt az időt xd
a game jó (ezzel még többet játszottam mint d2-d3 szóval ez alap hozzáállás :D), a matchmakerről majd írok véleményt ha bedobott vmi ligába