d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1488648874888488948905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 28 2013 04:25pm
Fáj a herém bazdmeg, kurvára utálom hogy 4-5 havonta előjön ez a geci és 2 hétig se faszverés se dugás, de még mozogni is kínszenvedés.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 28 2013 04:26pm
Quote (Smat @ 28 Jan 2013 23:25)
Fáj a herém bazdmeg, kurvára utálom hogy 4-5 havonta előjön ez a geci és 2 hétig se faszverés se dugás, de még mozogni is kínszenvedés.


le kell vágni.
nincs mese.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 28 2013 04:31pm
Quote (TassassinHc @ 28 Jan 2013 22:26)
le kell vágni.
nincs mese.


dEÉN AKKORIS KÜZDÖK BASZÁTOKMEG................................................THUG LYFE
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 28 2013 05:37pm
Quote (LaserBack @ 28 Jan 2013 22:13)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424464_543932878959686_1934706038_n.jpg

:DDDD

wait and bleed in my ass


húsrágó hídverő in my ass :(
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 28 2013 05:47pm
Quote (LaserBack @ Jan 28 2013 10:13pm)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424464_543932878959686_1934706038_n.jpg

:DDDD

wait and bleed in my ass


i'm shakin' in my ass
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 28 2013 05:58pm
Quote (LaserBack @ 28 Jan 2013 22:13)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424464_543932878959686_1934706038_n.jpg

:DDDD

wait and bleed in my ass


Various Artists in my ass
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 28 2013 07:15pm
rohadék matchmaking egyik játékban se működik
vagy csak engem utál, nem játszottam kb 2 éve.. erre berak 4 olyannal akik még egeret se láttak
(első ranked)



This post was edited by Anarkin on Jan 28 2013 07:15pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 28 2013 08:08pm
Quote (Anarkin @ Jan 29 2013 02:15am)
rohadék matchmaking egyik játékban se működik
vagy csak engem utál, nem játszottam kb 2 éve.. erre berak 4 olyannal akik még egeret se láttak
(első ranked)

http://ws-dev.net/_public/a/btch.png


ez milyen játék?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 28 2013 08:46pm
Quote (Eoghan @ 29 Jan 2013 03:08)
ez milyen játék?


cs go

most látom ott is patcheltek csomó mindent béta óta, vezettek be ELO system szerűséget mint lol-ban, sc2-ben és társai..

+ ahogy látom hetente patchelnek ilyen 6 oldalasat, pro-k véleményei alapján etc

még a végén rendbe hozzák a játékot :P

(cs topicba akartam postolni csak 3+ hónapos)



This post was edited by Anarkin on Jan 28 2013 09:02pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 28 2013 09:25pm
Quote (Anarkin @ Jan 29 2013 03:46am)
cs go

most látom ott is patcheltek csomó mindent béta óta, vezettek be ELO system szerűséget mint lol-ban, sc2-ben és társai..

+ ahogy látom hetente patchelnek ilyen 6 oldalasat, pro-k véleményei alapján etc

még a végén rendbe hozzák a játékot :P

(cs topicba akartam postolni csak 3+ hónapos)

http://media.steampowered.com/apps/csgo/blog/images/posts/rank_images.jpg


ja lol
CS:GO-nak még topicot is dobtam ide december első felében, mert le volt árazva
nem tudtam, hova tenni a "2 éve nem játszottam" részt igazából.
néztem-néztem és mondom magamban ilyen nincs, ezzel én délután játszottam
mert hogy a játék fél éves sincs :P

amúgy szerintem nagyon jó lett a matchmaking, engem eddig elég durcán kiegyenlített ellenfelekkel és társakkal dobott össze többé-kevésbé
azt tapasztalom, hogy ha az elején megragadod a vezetést és utasítgatod őket szóban, akkor jó rabszolga módjára többnyire csinálják, amit kérsz és elég jól győzelemre lehet vezetni a tímet
egészen más morált érzek itt, mint sourceban volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1488648874888488948905001Next
Closed New Topic New Poll