Quote (Anarkin @ Jan 29 2013 03:46am)
cs go
most látom ott is patcheltek csomó mindent béta óta, vezettek be ELO system szerűséget mint lol-ban, sc2-ben és társai..
+ ahogy látom hetente patchelnek ilyen 6 oldalasat, pro-k véleményei alapján etc
még a végén rendbe hozzák a játékot

(cs topicba akartam postolni csak 3+ hónapos)
http://media.steampowered.com/apps/csgo/blog/images/posts/rank_images.jpg
ja lol
CS:GO-nak még topicot is dobtam ide december első felében, mert le volt árazva
nem tudtam, hova tenni a "2 éve nem játszottam" részt igazából.
néztem-néztem és mondom magamban ilyen nincs, ezzel én délután játszottam
mert hogy a játék fél éves sincs

amúgy szerintem nagyon jó lett a matchmaking, engem eddig elég durcán kiegyenlített ellenfelekkel és társakkal dobott össze többé-kevésbé
azt tapasztalom, hogy ha az elején megragadod a vezetést és utasítgatod őket szóban, akkor jó rabszolga módjára többnyire csinálják, amit kérsz és elég jól győzelemre lehet vezetni a tímet
egészen más morált érzek itt, mint sourceban volt