d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1488348844885488648875001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 27 2013 03:30pm
Quote (josheide @ 27 Jan 2013 21:18)
de ki a faszom ez a Juhasz es miert kap ekkora hypot ?


ő az internetek sztárja
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 27 2013 04:02pm
dobi csinalta a facebook accot meg regen
Quote (josheide @ Jan 27 2013 06:12pm)
neee hogy kerult ki az a fos innen ? :D


dobi csinalta a facebook accot meg regen


e: appot

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 27 2013 04:26pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 27 2013 04:17pm
Quote (szabika @ 27 Jan 2013 22:17)
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/542500_112148202298204_952800173_n.jpg

ez egész korrekt


tisztára mint az egyik ismerősöm.
Őt nem Lucának hívják??
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 27 2013 04:54pm
Sajnálattal kell közölnöm, hogy idült májelégtelenségben elhunyt Tintás Géza, a környék egyik leghíresebb embere. Géza tavaly október 24.én megnyerte a területi ivóbajnokságot, de senki nem szólt neki, hogy vége a versenynek, és hát... Aki ismerte, tudja, milyen ambiciózus ember volt. A temetés holnap délután lesz, hamvasztás nem jöhetett szóba, mert Lócsnis Feri temetkezési vállalkozó szerint "annyi szesztől, ami benne van berobbanna a krematórium a gecibe".

Tibi atya/10
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 27 2013 05:10pm
Quote (Smat @ 27 Jan 2013 23:54)
Sajnálattal kell közölnöm, hogy idült májelégtelenségben elhunyt Tintás Géza, a környék egyik leghíresebb embere. Géza tavaly október 24.én megnyerte a területi ivóbajnokságot, de senki nem szólt neki, hogy vége a versenynek, és hát... Aki ismerte, tudja, milyen ambiciózus ember volt. A temetés holnap délután lesz, hamvasztás nem jöhetett szóba, mert Lócsnis Feri temetkezési vállalkozó szerint "annyi szesztől, ami benne van berobbanna a krematórium a gecibe".

Tibi atya/10


csak elröhögtem magamat :DDDD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 27 2013 05:19pm
Jara kipostolt pár képet facebookra, de a hányinger kerülgetett a krumpli orra miatt.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 27 2013 05:25pm
Quote (Smat @ 28 Jan 2013 00:19)
Jara kipostolt pár képet facebookra, de a hányinger kerülgetett a krumpli orra miatt.


csavarja a gyomrodat a burgonya?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 27 2013 05:34pm
A nyuszika talál egy puskát a bokor alatt. Nagyon megörül neki, mivel most már móresre taníthat bárkit. Elso útja Róka Rudi lyukához vezet.
- Rudi gyere ki! - kiált be neki.
- Nem megyek! - válaszolja a róka.
- De Rudi gyere ki mert agyonlőlek!
A róka kimászik és megijed, látva hogy tényleg agyon lesz lőve.
- Rudi szarj ide! - mondja a nyuszika.
- Nyuszika én szívesen de tudod az nem úgy megy. - szabadkozik a róka.
- Rudi szarj ide mert agyonlőlek! - fenyegetőzik a nyuszika.
A róka nagy nehezen termel egy adagot a földre.
- Rudi, edd meg!
- Nyuszika! Ha te most agyonlősz én akkor sem fogom ezt megtenni! - mondja a róka.
- Na jó! - szól a nyuszika és elsüti a puskát de az csütörtököt mond.
Óvatosan leteszi a földre és a rókára sandítva megkérdi:
- Rudolf kérlek, elfogyasszam?

Agyrákot kapok getci.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 27 2013 10:10pm
hát a faszom kivan 3órát vergödtem az ágyba, egyszerüen nemtudok elaludni, fasz folyik már
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 28 2013 09:17am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1488348844885488648875001Next
Closed New Topic New Poll