Quote (Psyclon @ 27 Jan 2013 08:10)
De ez mi?
Ennek hasznát veszed az életben? Esetleg D3ban?
csak tovább vezet az ösvényen hogy gépet csináljanak belőlem, és jobban a dolgok mögé lássak
(+ erre épül fordítóprogramok, meg logika) ez a legnehezebb tárgy a 6 félév alatt..
az egész nyelvekről szól, aztán visszavezetik (butítják) a dolgot 4 szinten (osztályon) keresztül addig, hogy a számítógép is reális időn belül fel tudja dolgozni a cuccosokat (lényegében az idő 80%-ában azt tanultuk hogy mit NEM lehet megcsinálni)
de sok minden köthető ehhez, ami jobban látható így külsős szemmel, pl amikor postolunk valamit, akkor 50 ilyen cuccos fut le
magyarul nem
