d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1488048814882488348845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 27 2013 06:43am
Quote (Psyclon @ 27 Jan 2013 12:22)
XD elég volt a címet elolvasni.


XD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 27 2013 06:44am
Quote (Nerz8 @ 27 Jan 2013 13:43)
XD


:(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 27 2013 07:17am
Quote (Psyclon @ 27 Jan 2013 08:10)
De ez mi?
Ennek hasznát veszed az életben? Esetleg D3ban?


csak tovább vezet az ösvényen hogy gépet csináljanak belőlem, és jobban a dolgok mögé lássak

(+ erre épül fordítóprogramok, meg logika) ez a legnehezebb tárgy a 6 félév alatt..

az egész nyelvekről szól, aztán visszavezetik (butítják) a dolgot 4 szinten (osztályon) keresztül addig, hogy a számítógép is reális időn belül fel tudja dolgozni a cuccosokat (lényegében az idő 80%-ában azt tanultuk hogy mit NEM lehet megcsinálni)

de sok minden köthető ehhez, ami jobban látható így külsős szemmel, pl amikor postolunk valamit, akkor 50 ilyen cuccos fut le



magyarul nem :rofl:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 27 2013 07:33am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 27 2013 07:34am
Quote (cowding @ Jan 27 2013 01:33pm)


jácás?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 27 2013 07:35am
Quote (cowding @ 27 Jan 2013 14:33)


valamelyik nap rámírt, hogy lecserélheti-e (ugyan ezzel a szöveggel egy újra) mert már lassan 4 éves

mondom hesspicsába, vagy megtartod és ezzel a szépséggel élsz együtt vagy nincs új
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 27 2013 07:37am
Quote (Anarkin @ Jan 27 2013 03:35pm)
valamelyik nap rámírt, hogy lecserélheti-e (ugyan ezzel a szöveggel egy újra) mert már lassan 4 éves

mondom hesspicsába, vagy megtartod és ezzel a szépséggel élsz együtt vagy nincs új


:DD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 27 2013 08:33am
Quote (Anarkin @ 27 Jan 2013 14:17)
csak tovább vezet az ösvényen hogy gépet csináljanak belőlem, és jobban a dolgok mögé lássak

(+ erre épül fordítóprogramok, meg logika) ez a legnehezebb tárgy a 6 félév alatt..

az egész nyelvekről szól, aztán visszavezetik (butítják) a dolgot 4 szinten (osztályon) keresztül addig, hogy a számítógép is reális időn belül fel tudja dolgozni a cuccosokat (lényegében az idő 80%-ában azt tanultuk hogy mit NEM lehet megcsinálni)

de sok minden köthető ehhez, ami jobban látható így külsős szemmel, pl amikor postolunk valamit, akkor 50 ilyen cuccos fut le



magyarul nem :rofl:


Azert durva mennyi szart kell megtanulni ami esetleg kell majd később.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 27 2013 08:43am
azthiszem döntöttem és lecserélem a fiatot a vw passatra, lylrlerloylel
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jan 27 2013 09:02am
holnap vizsga, nem érzem magamban a kettesre elegendő tudást. Fuck my life...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1488048814882488348845001Next
Closed New Topic New Poll