d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1487948804881488248835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 27 2013 01:41am
jo volt ez az uj DMC. kármhogy rövidnek tűnt,bár kb 2x léptem ki mielőtt végigtoltam :D

a látvány+story+hangulata mindenért kárpótol. aki elkezdi az nephilim módba tegye,mert így se valami nagy cucc,de most kiunlockoltam a son of sparda fokozatot,lehet az keményebb lesz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 27 2013 03:30am
Quote (H4xooR @ 27 Jan 2013 09:41)
jo volt ez az uj DMC. kármhogy rövidnek tűnt,bár kb 2x léptem ki mielőtt végigtoltam :D

a látvány+story+hangulata mindenért kárpótol. aki elkezdi az nephilim módba tegye,mert így se valami nagy cucc,de most kiunlockoltam a son of sparda fokozatot,lehet az keményebb lesz



lol, en csak az elso harom szintet nyomtam vegig, igaz csak 1-2 orat toltam vele, de tenyleg kibaszott jo lett ++
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 27 2013 04:20am
Quesadillas con pollo
(tortilla hagymás, kukoricás, vörösbabos, csirkés fűszeres raguval, sajttal megtöltve, tejföllel, paradicsomos salsával, guacamoléval)
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 27 2013 04:24am
Quote (RRC @ 27 Jan 2013 11:20)
Quesadillas con pollo
(tortilla hagymás, kukoricás, vörösbabos, csirkés fűszeres raguval, sajttal megtöltve, tejföllel, paradicsomos salsával, guacamoléval)


Éhes lettem :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 27 2013 04:28am
Quote (Psyclon @ 27 Jan 2013 12:24)
Éhes lettem :(


40p es itt van
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 27 2013 04:29am
Quote (RRC @ 27 Jan 2013 11:28)
40p es itt van


En meg eszek egy dolgozói (árban jelent dolgozosat amúgy rendes menü) menüt!!!
Köröm pörkölt van lolololol!!!

This post was edited by Psyclon on Jan 27 2013 04:30am
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jan 27 2013 05:23am
ha singlebe diablozok belehet állítani a 8karaktert ottis?
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 27 2013 05:24am
Quote (Xrd @ Jan 27 2013 01:23pm)
ha singlebe diablozok belehet állítani a 8karaktert ottis?


miért még hol?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 27 2013 05:38am
beni beni...

http://www.borsonline.hu/20130127_beni_lett_az_ev_kutyamodellje

Quote
Beni odavan a kameráért, bárhol, bármikor szívesen pózol.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 27 2013 06:22am
Quote (TassassinHc @ 27 Jan 2013 12:38)


XD elég volt a címet elolvasni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1487948804881488248835001Next
Closed New Topic New Poll