Quote (H4xooR @ 27 Jan 2013 09:41)
jo volt ez az uj DMC. kármhogy rövidnek tűnt,bár kb 2x léptem ki mielőtt végigtoltam

a látvány+story+hangulata mindenért kárpótol. aki elkezdi az nephilim módba tegye,mert így se valami nagy cucc,de most kiunlockoltam a son of sparda fokozatot,lehet az keményebb lesz
lol, en csak az elso harom szintet nyomtam vegig, igaz csak 1-2 orat toltam vele, de tenyleg kibaszott jo lett ++