d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14874884894904915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2013 11:07am
Quote (kuzdithom @ May 18 2013 05:04pm)
nem, de ennek az a lényege, hogy az ismerősei előtt ne "járassa le" magát, azt ne mondd hogy 1 arcra is emélkszel a híradóból, akár a reggelire.
így viszont tökéletesen azonosították azoknak, akik ismerik, szóval lófaszt nem ért

persze kivétel ha maffia ellen tanúskodsz, vagy ilyesmi, de gondolom nem erről volt szó :P


jó de érted így ismerősei nézik a híradót
van benne vmi ügy meg vmi muki (nem biztos, hogy az arc ismerősei mind ismerik a szomdszédját is)
de ha benne lenne az arca akkor egyből levágná mindenki

most így, hogy egy muki szomszédja aki nem vállalja az arcát... sokkal kevesebb ismerőse ismeri fel a szomszédja meg az adott ügy alapján mintha élesbe ott lenne az arca is
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 18 2013 11:33am
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:'(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
KURVAISTENIT
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 18 2013 11:34am
Quote (josheide @ 18 May 2013 18:44)
Mivel ? :(


kiszoptak versenyen csocsoba ellenunk(valami prő csatárral volt) es jatek vegen ironikusan megdicsertem mert amugy egy nagyon idegesito ribanc aztan jott hogy ki a szarnak kepzelem en ott magam meg etc mert o amugy pultos a helyen neha es ez igy magasabbra emeli nalam.
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 18 2013 11:36am
Quote (fleSs @ 18 May 2013 19:34)
kiszoptak versenyen csocsoba ellenunk(valami prő csatárral volt) es jatek vegen ironikusan megdicsertem mert amugy egy nagyon idegesito ribanc aztan jott hogy ki a szarnak kepzelem en ott magam meg etc mert o amugy pultos a helyen neha es ez igy magasabbra emeli nalam.


ja amugy cool story de ahogy meglattam ezt a kepet facebookon elrohogtem magam aztan azert postoltam :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 18 2013 12:09pm
de várom már azt az időt, amikor végre tudok normális kaját enni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 18 2013 12:12pm
Quote (Ghostmasterq @ 18 May 2013 20:09)
de várom már azt az időt, amikor végre  tudok normális kaját enni


kibaszott finomat ettem 10 perce
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2013 12:13pm
Quote (Ghostmasterq @ 18 May 2013 19:09)
de várom már azt az időt, amikor végre  tudok normális kaját enni


hat en se bannam ha lenne idom fozni...
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 18 2013 12:15pm
Quote (josheide @ 18 May 2013 19:13)
hat en se bannam ha lenne idom fozni...


másfél hónapja szendvicsen, meg 1 fontos icelandos pizzán élek
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 18 2013 12:26pm
Quote (Ghostmasterq @ 18 May 2013 15:43)
ez kelleni fog
Hou 163.8
Dil 7,8
Overtime 15.8
Bh 15.6


mennyi adót vonnak itt Angliában, nem tudja valaki?

This post was edited by Ghostmasterq on May 18 2013 12:26pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2013 12:30pm
ti miylen bnögszészöt hazsnlátkok?! :XDX:DX:DX

????

FUG :DDDDD



és mvivel nzétek viedot?! :XD:X

???

:XXDXD




ovlastok köynveket




:XD

This post was edited by Senee on May 18 2013 12:32pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14874884894904915001Next
Closed New Topic New Poll