d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1487488489490491660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 05:30am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 16 2014 12:29pm)
Mivel wp tabor nem letezik, apple tabor meg tul hülye ahhoz hogy tudja hogy melyik app fut lassabban a kelletenel.


megalapozott érvelés
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 05:31am
Quote (Anarkin @ Oct 16 2014 12:30pm)
érdekes netbookok is vannak, az veszi meg, aki nem vehet 300e ft-os laptopot, hogy Core legyen benne és még szalvéta méretű is legyen

optimalizálatlan fos Windows meg Chrome, mert mindkettő alig fut rajta
undorító multik undorító termékei

ty info


te vagy az első mediator btw akit vergődni látok

ez azért kicsit gáz imo, elgondolkodnék...

This post was edited by TuskesVanek on Oct 16 2014 05:32am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2014 05:32am
Quote (TuskesVanek @ Oct 16 2014 11:28am)
szerintem most nem jó a pc-s hasonlat, mert a pc-det alkatrészenként fejlesztheted

ha mondjuk konzolhoz hasonlítod a telefonokat, akkor már közelebb vagyunk a problémához

képzeld el, hogy megveszel egy x-boxot aztán a játékok fele szaggat vagy el sem indul rajta, erre én azt mndanám, hogy support/10


de a probléma még mindig azzal van, hogy az x-box oprendszerét és hw-ét is a microsoft gyártja, a fejlesztőknek meg át tudják küldeni, hogy tessék : van benne 200 giga ram, 5trillio terrahertzes proci, etc, ezek a korlátok, erre kell fejleszteni
az androidnak semmi köze ahhoz, hogy milyen hw-en fut, mert ő csak az oprendszer, a telefongyártók pedig azt csinálnak amit akarnak
szerintem közelebb áll a pc-s hasonlathoz

Quote (Karan2_Returned @ Oct 16 2014 11:29am)
Mivel wp tabor nem letezik, apple tabor meg tul hülye ahhoz hogy tudja hogy melyik app fut lassabban a kelletenel.


10/10 :D

ha az apple tábornak egy darab szarra belevésnék a logójukat akkor is istenítenék

This post was edited by xGurke on Oct 16 2014 05:33am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 05:33am
Quote (xGurke @ Oct 16 2014 12:32pm)
de a probléma még mindig azzal van, hogy az x-box oprendszerét és hw-ét is a microsoft gyártja, a fejlesztőknek meg át tudják küldeni, hogy tessék : van benne 200 giga ram, 5trillio terrahertzes proci, etc, ezek a korlátok, erre kell fejleszteni
az androidnak semmi köze ahhoz, hogy milyen hw-en fut, mert ő csak az oprendszer, a telefongyártók pedig azt csinálnak amit akarnak
szerintem közelebb áll a pc-s hasonlathoz


így már érthető

akkor viszont marad az, hogy biztosabb egy wp vagy egy iphone, mert jobban rászabják a hardvert az oprendszerre, vagyis nem veszel zsákbamacskát, ha használható appokról van szó

This post was edited by TuskesVanek on Oct 16 2014 05:33am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 05:34am
Quote (TuskesVanek @ 16 Oct 2014 12:31)
te vagy az első mediator btw akit vergődni látok

ez azért kicsit gáz imo, elgondolkodnék...


> írsz 3 hülyeséget, > írok 3 nem hülyeséget, > vergődök

ty az információt, tényleg, köszi szépen

Quote (xGurke @ 16 Oct 2014 12:32)
de a probléma még mindig azzal van, hogy az x-box oprendszerét és hw-ét is a microsoft gyártja, a fejlesztőknek meg át tudják küldeni, hogy tessék : van benne 200 giga ram, 5trillio terrahertzes proci, etc, ezek a korlátok, erre kell fejleszteni
az androidnak semmi köze ahhoz, hogy milyen hw-en fut, mert ő csak az oprendszer, a telefongyártók pedig azt csinálnak amit akarnak
szerintem közelebb áll a pc-s hasonlathoz



10/10 :D

ha az apple tábornak egy darab szarra belevésnék a logójukat akkor is istenítenék


What Do You Think of Apple’s New iTime Smart Watch?
http://www.youtube.com/watch?v=v9JQsXPd41U
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 05:35am
Quote (Anarkin @ Oct 16 2014 12:34pm)
> írsz 3 hülyeséget, > írok 3 nem hülyeséget, > vergődök

ty az információt, tényleg, köszi szépen



What Do You Think of Apple’s New iTime Smart Watch?
http://www.youtube.com/watch?v=v9JQsXPd41U


>leírom a véleményem >egyből elkezdesz cinikuskodni(legelső kommented az volt, hogy sírsz a röhögéstől) >vergődsz

nyilván így mutat példát egy mediator, ty info én is :)

This post was edited by TuskesVanek on Oct 16 2014 05:36am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2014 05:38am
Quote (Anarkin @ Oct 16 2014 11:34am)

What Do You Think of Apple’s New iTime Smart Watch?
http://www.youtube.com/watch?v=v9JQsXPd41U


:rofl:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 16 2014 05:42am
Quote (Anarkin @ 16 Oct 2014 13:34)

What Do You Think of Apple’s New iTime Smart Watch?
http://www.youtube.com/watch?v=v9JQsXPd41U


topkek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2014 05:42am
Cinikuskodni
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 05:43am
szerintem josheide nyithatna egy topicot arról, ki melyiket preferálja: wp, ios, android

bizonyára remek flametopic lenne abból is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1487488489490491660Next
Add Reply New Topic New Poll