d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1487488489490491830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Mar 15 2010 03:43am
Quote (ClaSSikal @ 15 Mar 2010 01:01)
http://i41.tinypic.com/2uraw4z.jpg

jóez? gf barbra pl..


eladhato, de light res helyett a fire nyerobb lett volna^^
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 15 2010 03:45am
Quote (Zkilla @ Mar 15 2010 09:43am)
eladhato, de light res helyett a fire nyerobb lett volna^^


úristen
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Mar 15 2010 04:46am
ez valamit ér? http:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 15 2010 04:53am
Quote (xGurke @ 15 Mar 2010 10:45)
úristen


Én szürke miatt el sem olvasom mit ír, de egy-egy quote miatt muszáj, és akkor rádöbbenek hogy ja, semmit nem vesztettem eddig valószínűleg.
Amúgy gf baba cipője: inferno visz mindent, és igen, max fire res is van rajta +30 resen kívül, rare csuka fressel<<<<<inf. Ami miatt kereshetnek rarét, az az mf (20-25+mf már jó), illetve L+Fdualres. De ezen egyik sincs.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 15 2010 04:56am
Quote (Oberon_os @ Mar 15 2010 10:53am)
Én szürke miatt el sem olvasom mit ír, de egy-egy quote miatt muszáj, és akkor rádöbbenek hogy ja, semmit nem vesztettem eddig valószínűleg.
Amúgy gf baba cipője: inferno visz mindent, és igen, max fire res is van rajta +30 resen kívül, rare csuka fressel<<<<<inf. Ami miatt kereshetnek rarét, az az mf (20-25+mf már jó), illetve L+Fdualres. De ezen egyik sincs.


én se olvasom el, csak reflexből ráírok, hogy buzi
de ez a ^^ már kibaszta a bisztosítékot
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 15 2010 04:59am
Quote (Zkilla @ Mar 15 2010 10:43am)
eladhato, de light res helyett a fire nyerobb lett volna^^


fire res fölösleges, 2 dwarfal semmit nem sebez a fire
én a light rest preferálom legjobban bf cipőn, általában az veszi le a hpm
és igen, ilyenre kellene mf is ^^
5-10 fgt ér
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Mar 15 2010 06:04am
Quote (SamLee @ Mar 15 2010 11:46am)
ez valamit ér?http://img199.imageshack.us/img199/1161/nvtelen8.jpg


bringápmájripláj
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Mar 15 2010 06:12am
Quote (xGurke @ Mar 15 2010 10:56am)
én se olvasom el, csak reflexből ráírok, hogy buzi
de ez a ^^ már kibaszta a bisztosítékot


^^
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 15 2010 06:21am
Quote (SamLee @ 15 Mar 2010 11:46)
ez valamit ér? http:http://img199.imageshack.us/img199/1161/nvtelen8.jpg


50+
LLD-re is jó.
Member
Posts: 3,181
Joined: Jan 21 2008
Gold: 411.91
Mar 15 2010 07:51am


Érhet valamit? Eu Sc L
Go Back To Magyar Topic List
Prev1487488489490491830Next
Closed New Topic New Poll