d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1487848794880488148825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 26 2013 07:07pm
Quote (Eoghan @ 27 Jan 2013 03:05)
erős bennem az inger, hogy neki álljak hajnali 2-kor összerittyenteni egy ilyet :D
köszi a leírást, bevágom txt-be


altalaban en is ejszaka szoktam megkivanni, par perc osszedobni es reggelig garantaltan nem ehes az ember
hajra!
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 26 2013 07:08pm
Quote (ecneB @ Jan 27 2013 01:00am)
en altalaban fel kilo turo, amit villaval jo alaposan osszetorsz, ~3-5 ek tejfol attol fuggoen hogy epp mennyire akarom folyekony allagura kesziteni, ket vanilias cukor egy-ket kanal sima kristalycukor (rocog a fogad kozott, en ezt is szeretem) kb max egy fel citrom, de tobbiek csak par cseppet szoktak bele (en savanyubban szeretem, de vigyazni kell vele mert meg folyosabba teszi) es a vegen reszelek egy kis citromhejat is bele
alaposan osszekeverem az egeszet villaval es bekurom egy tiz percre a melyhutobe utana mar lehet is fogyasztani

fel kilo turo azert igen emberes adag, vegere mar szinte nem is esik jol :>


énis ettem ilyet, bár nekem egy 250grammos adag is bőven elég volt : D

én a mazsolát imádom, ha van tuti rakok bele 1 keveset
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 26 2013 07:09pm
Quote (AngryBug @ 27 Jan 2013 03:08)
énis ettem ilyet, bár nekem egy 250grammos adag is bőven elég volt : D

én a mazsolát imádom, ha van tuti rakok bele 1 keveset


ja tenyleg, aki szereti mehet bele az is, bar en ehhez annyira nem szeretem :c palacsintas turoba inkabb, meg altalaban mazsola sincs itthon
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 26 2013 07:31pm
Quote (ecneB @ 27 Jan 2013 02:09)
ja tenyleg, aki szereti mehet bele az is, bar en ehhez annyira nem szeretem :c palacsintas turoba inkabb, meg altalaban mazsola sincs itthon


fúj, mazsola, fúj.

úgy néz ki, mint valami beteg szemölcs.
jusson eszetekbe amikor legközelebb szátokhoz emeltek egy mazsolát


MINT EGY SZEMÖLCS!!!!

This post was edited by TassassinHc on Jan 26 2013 07:31pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 26 2013 07:44pm
Quote (ecneB @ Jan 27 2013 01:00am)
en altalaban fel kilo turo, amit villaval jo alaposan osszetorsz, ~3-5 ek tejfol attol fuggoen hogy epp mennyire akarom folyekony allagura kesziteni, ket vanilias cukor egy-ket kanal sima kristalycukor (rocog a fogad kozott, en ezt is szeretem) kb max egy fel citrom, de tobbiek csak par cseppet szoktak bele (en savanyubban szeretem, de vigyazni kell vele mert meg folyosabba teszi) es a vegen reszelek egy kis citromhejat is bele
alaposan osszekeverem az egeszet villaval es bekurom egy tiz percre a melyhutobe utana mar lehet is fogyasztani

fel kilo turo azert igen emberes adag, vegere mar szinte nem is esik jol :>


tésztával még oké, de patrik ezt csak ugy magában ette

Quote (Eoghan @ Jan 26 2013 10:54pm)
ettél már te olyan túrórudit, amiben volt gyümölcs töltelék belül?


egyszer megkostoltam, azota még a közelébe se megyek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 26 2013 08:15pm
Quote (sylke @ Jan 27 2013 03:44am)
tésztával még oké, de patrik ezt csak ugy magában ette



egyszer megkostoltam, azota még a közelébe se megyek


eperlekvárral keverem össze a túrót és azt eszem
reggelig nem vagyok éhes ha kockoluk, meg amúgy is gainz
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 26 2013 08:19pm
Quote (TassassinHc @ 27 Jan 2013 03:31)
fúj, mazsola, fúj.

úgy néz ki, mint valami beteg szemölcs.
jusson eszetekbe amikor legközelebb szátokhoz emeltek egy mazsolát


MINT EGY SZEMÖLCS!!!!


sajnos nincs imgsnapper notimon, de most kivagnam arrol a beni altal linkelt keprol a megfelelo reszt es melle kommentelnem, hogy mi jut eszembe, amikor meglatom egy ilyen minosegu postod..
Quote (sylke @ 27 Jan 2013 03:44)
tésztával még oké, de patrik ezt csak ugy magában ette



egyszer megkostoltam, azota még a közelébe se megyek


en is magaban eszem a turot, igazabol van eperlekvar is, holnap kiprobalom azzal is. :D

mondjuk megertem, h vannak akik idegenkednek ilyen dolgoktol.. soha nem felejtem el azt a fejet, amikor a reggeli bundaskenyerhez bnom lekvart kert (sos bundaskenyer)... meg sajthoz lekvart.. aztan kiprobaltam es egesz jo volt, de azert en is ket honapig fikaztam legalabb erte

This post was edited by ecneB on Jan 26 2013 08:19pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 26 2013 08:26pm
Quote (ecneB @ Jan 27 2013 04:19am)
sajnos nincs imgsnapper notimon, de most kivagnam a keprol a megfelelo reszt es melle kommentelnem, hogy mi jut eszembe, amikor meglatom egy ilyen minosegu postod..

en is magaban eszem a turot, igazabol van eperlekvar is, holnap kiprobalom azzal is. :D

mondjuk megertem, h vannak akik idegenkednek ilyen dolgoktol.. soha nem felejtem el azt a fejet, amikor a reggeli bundaskenyerhez bnom lekvart kert (sos bundaskenyer)... meg sajthoz lekvart.. aztan kiprobaltam es egesz jo volt, de azert en is ket honapig fikaztam legalabb erte


kibaszott godtier
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 26 2013 08:55pm
ELTE, én így szeretlek



kiemelném a "Kevésbé formálisan" részt..

a tétel bizonyítása 7 pont




a helyes kimondása meg 5 :D ilyet se láttam még..

// ofc 2 kredit

24/26 megvolt vizsgaidőszak első hetére, azóta ezt tanulom (lassan 2 hete)..

This post was edited by Anarkin on Jan 26 2013 09:00pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 27 2013 01:10am
Quote (Anarkin @ 27 Jan 2013 03:55)
ELTE, én így szeretlek

http://1.1.1.2/bmi/ws-dev.net/_public/a/kisnagy.png

kiemelném a "Kevésbé formálisan" részt..

a tétel bizonyítása 7 pont




a helyes kimondása meg 5 :D ilyet se láttam még..

// ofc 2 kredit

24/26 megvolt vizsgaidőszak első hetére, azóta ezt tanulom (lassan 2 hete)..


De ez mi?
Ennek hasznát veszed az életben? Esetleg D3ban?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1487848794880488148825001Next
Closed New Topic New Poll