Quote (TassassinHc @ 27 Jan 2013 03:31)
fúj, mazsola, fúj.
úgy néz ki, mint valami beteg szemölcs.
jusson eszetekbe amikor legközelebb szátokhoz emeltek egy mazsolát
MINT EGY SZEMÖLCS!!!!
sajnos nincs imgsnapper notimon, de most kivagnam arrol a beni altal linkelt keprol a megfelelo reszt es melle kommentelnem, hogy mi jut eszembe, amikor meglatom egy ilyen minosegu postod..
Quote (sylke @ 27 Jan 2013 03:44)
tésztával még oké, de patrik ezt csak ugy magában ette
egyszer megkostoltam, azota még a közelébe se megyek
en is magaban eszem a turot, igazabol van eperlekvar is, holnap kiprobalom azzal is.

mondjuk megertem, h vannak akik idegenkednek ilyen dolgoktol.. soha nem felejtem el azt a fejet, amikor a reggeli bundaskenyerhez bnom lekvart kert (sos bundaskenyer)... meg sajthoz lekvart.. aztan kiprobaltam es egesz jo volt, de azert en is ket honapig fikaztam legalabb erte
This post was edited by ecneB on Jan 26 2013 08:19pm