Quote (Eoghan @ 27 Jan 2013 02:55)
ezt kipróbálom holnap. felcsigáztál
en altalaban fel kilo turo, amit villaval jo alaposan osszetorsz, ~3-5 ek tejfol attol fuggoen hogy epp mennyire akarom folyekony allagura kesziteni, ket vanilias cukor egy-ket kanal sima kristalycukor (rocog a fogad kozott, en ezt is szeretem) kb max egy fel citrom, de tobbiek csak par cseppet szoktak bele (en savanyubban szeretem, de vigyazni kell vele mert meg folyosabba teszi) es a vegen reszelek egy kis citromhejat is bele
alaposan osszekeverem az egeszet villaval es bekurom egy tiz percre a melyhutobe utana mar lehet is fogyasztani
fel kilo turo azert igen emberes adag, vegere mar szinte nem is esik jol :>