d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1487648774878487948805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 26 2013 04:27pm
Quote (sylke @ 27 Jan 2013 00:26)
patrik tsen: mindjárt jövök csak hozok egy kis turot
én: csak ugy turot eszel magában?
patrik: nem, eper lekvárral


???
ez csak szerintem undorito combo?


en is szoktam, mondjuk en tejfollel, lefekves elott

gondolom mert o is elkezdett gyurni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 26 2013 04:32pm
Quote (sylke @ 26 Jan 2013 23:26)
patrik tsen: mindjárt jövök csak hozok egy kis turot
én: csak ugy turot eszel magában?
patrik: nem, eper lekvárral


???
ez csak szerintem undorito combo?


ja, fuj mar
viz alap turohoz
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 26 2013 04:34pm
Quote (sylke @ Jan 26 2013 11:26pm)
patrik tsen: mindjárt jövök csak hozok egy kis turot
én: csak ugy turot eszel magában?
patrik: nem, eper lekvárral


???
ez csak szerintem undorito combo?


szerintem az teljesen jó (mondjuk nem eper lekvárral enném, ha választhatnék)
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 26 2013 04:41pm
Quote (beni @ Jan 27 2013 12:34am)
szerintem az teljesen jó (mondjuk nem eper lekvárral enném, ha választhatnék)


vajjal + fokhagymával összekeverve >
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 26 2013 04:48pm
Quote (sylke @ Jan 26 2013 11:26pm)
patrik tsen: mindjárt jövök csak hozok egy kis turot
én: csak ugy turot eszel magában?
patrik: nem, eper lekvárral


???
ez csak szerintem undorito combo?


kb olyan lehet mint az epres turorudi
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 26 2013 04:54pm
Quote (sylke @ Jan 26 2013 11:26pm)
patrik tsen: mindjárt jövök csak hozok egy kis turot
én: csak ugy turot eszel magában?
patrik: nem, eper lekvárral


???
ez csak szerintem undorito combo?


ettél már te olyan túrórudit, amiben volt gyümölcs töltelék belül?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 26 2013 04:58pm
Quote (Eoghan @ Jan 26 2013 11:54pm)
ettél már te olyan túrórudit, amiben volt gyümölcs töltelék belül?


én ettem, jó szar volt
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 26 2013 05:14pm
eper lekvar turo nom!

amugy citrom tejfol vanilias cukor es turo >
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 26 2013 05:16pm
Quote (ecneB @ 27 Jan 2013 01:14)
eper lekvar turo nom!

amugy citrom tejfol vanilias cukor es turo >


szerintem en azt kihanynam :D erdekes kombo
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 26 2013 05:31pm
Quote (ecneB @ Jan 27 2013 12:14am)
eper lekvar turo nom!

amugy citrom tejfol vanilias cukor es turo >


a citrom és tejföl nekem elég katasztrófális kombó fejben :O
már az is gusztustalan, amikor a tejes teába valaki citromot tesz és millió kicsit darabba összeáll a tej benne tőle
Go Back To Magyar Topic List
Prev1487648774878487948805001Next
Closed New Topic New Poll