☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
4875
4876
4877
4878
4879
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 589011
Replies: 50000
Track Topic
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#48761
Jan 26 2013 02:36pm
Quote (beni @ 26 Jan 2013 22:07)
lol, találkoztam egy csajjal aki egész jól néz ki és ELTÉN "Archaeology" szakon végzett
azt hiszem itt az ideje megkérdezni tőle, hogy megvizsgálná e a bonerem
aszittem, eltén magyar nevük van a szakoknak
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#48762
Jan 26 2013 02:38pm
Quote (bajcli @ Jan 26 2013 09:36pm)
aszittem, eltén magyar nevük van a szakoknak
kopipasztáztam facebookról :<
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#48763
Jan 26 2013 02:43pm
Quote (cowding @ 26 Jan 2013 19:47)
sajnos HC
nem ér semmit
Attól még donolhatsz.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#48764
Jan 26 2013 02:44pm
Quote (beni @ 26 Jan 2013 22:38)
kopipasztáztam facebookról :<
akkor johet is az a facebook link
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#48765
Jan 26 2013 03:30pm
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#48766
Jan 26 2013 03:32pm
A member of the d2jsp Staff has approved a warn removal for your account.
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#48767
Jan 26 2013 03:39pm
Quote (beni @ 26 Jan 2013 22:30)
http://www.youtube.com/watch?v=1zmD9ChQBkE
ahh, erről jut eszembe, hogy már nagyon várom a tavaszt.
fogok menni sikló ernyőzni
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#48768
Jan 26 2013 03:39pm
Quote (TassassinHc @ Jan 26 2013 10:39pm)
ahh, erről jut eszembe, hogy már nagyon várom a tavaszt.
fogok menni sikló ernyőzni
név szerint kivel?
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#48769
Jan 26 2013 03:48pm
Quote (beni @ 26 Jan 2013 22:39)
név szerint kivel?
pm-ben írom
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#48770
Jan 26 2013 04:26pm
patrik tsen: mindjárt jövök csak hozok egy kis turot
én: csak ugy turot eszel magában?
patrik: nem, eper lekvárral
???
ez csak szerintem undorito combo?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4875
4876
4877
4878
4879
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact