d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1487448754876487748785001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 27 2015 12:09pm
Quote (SummertimeClothes @ Nov 27 2015 07:03pm)
platina szokere? 8d


Nem, tegnap festettem be magamnak, ö csak levagta.
De mondta lehetne vilagosabb a hajam hogy menjen a szep szememhez.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2015 12:39pm
Quote (Karan2_Returned @ Nov 27 2015 06:09pm)
Nem, tegnap festettem be magamnak, ö csak levagta.
De mondta lehetne vilagosabb a hajam hogy menjen a szep szememhez.


Edes istenem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 27 2015 12:48pm
Quote (llllllllllll @ 27 Nov 2015 19:39)
Edes istenem


Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 27 2015 02:58pm
Vettem 3 db cipőt, r8 pls





Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 27 2015 03:01pm
Quote (sylke @ 27 Nov 2015 22:59)
én azt látom hogy megvetted ugyanazt háromszor


nyilván, azért vettem hogy tudjam különböző színű ruhákhoz hordani
vagy talán színvak vagy?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 27 2015 03:02pm
Quote (fahrii @ 27 Nov 2015 23:01)
nyilván, azért vettem hogy tudjam különböző színű ruhákhoz hordani
vagy talán színvak vagy?


dunno, én akkor már inkább más fajtát vettem volna
+ ezeknek lofasz a talpa, én kurvára rühellem, elég könnyen szétjönnek, dehát ki mennyire retardált ugye

This post was edited by sylke on Nov 27 2015 03:03pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 27 2015 03:02pm
Quote (fahrii @ 27 Nov 2015 22:58)


azt hittem dg jelzésű cuccokat csak a proli cigók hordanak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1487448754876487748785001Next
Closed New Topic New Poll