d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1487348744875487648775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 26 2013 12:41pm
Quote (josheide @ Jan 26 2013 07:34pm)
es megint nem vagyok rajt

sose vagyok rajt :)


hogy csinálod? szerintem nekem az elmúlt 5 évben nem volt 5 hét amikor ne lettem volna rajta :<

(najó, 5 lehet volt)

This post was edited by beni on Jan 26 2013 12:42pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 26 2013 01:04pm
én szarvasbélszínt ettem :c


ti zsellérek
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 26 2013 01:07pm
Quote (Saenchai @ Jan 26 2013 08:04pm)
én szarvasbélszínt ettem :c


ti zsellérek


en meg frankfurti levest
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2013 01:08pm
Quote (Saenchai @ 26 Jan 2013 20:04)
én szarvasbélszínt ettem :c


ti zsellérek


én meg voltam ma disznovagason, jelly?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 26 2013 01:10pm
Quote (ecneB @ 26 Jan 2013 19:33)
logout kene lassan

http://2.ii.gl/akQi42.png


irc elott kb fel evig heti 500zal toltam
thank you based irc
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 26 2013 01:10pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 26 2013 09:08pm)
én meg voltam ma disznovagason, jelly?


utálom a disznóhúst
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2013 01:24pm
Quote (Saenchai @ 26 Jan 2013 20:10)
utálom a disznóhúst


nem kosher MI
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 26 2013 01:26pm
Quote (ecneB @ 26 Jan 2013 19:33)
logout kene lassan

http://2.ii.gl/akQi42.png


Már rajta se vagyok, I'M SO MUCH BETTER THAN YOU.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 26 2013 01:39pm
rávettem 2 haveromat a dotára. Egyik az lolozott előtte. Büszke vagyok magamra.
ja nem, csk egyet

This post was edited by Ghostmasterq on Jan 26 2013 01:40pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 26 2013 01:40pm
Quote (Ghostmasterq @ 26 Jan 2013 20:39)
rávettem 2 haveromat a dotára. Egyik az lolozott előtte. Büszke vagyok magamra.


kene 5v5
Go Back To Magyar Topic List
Prev1487348744875487648775001Next
Closed New Topic New Poll