☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
4873
4874
4875
4876
4877
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 589066
Replies: 50000
Track Topic
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#48741
Jan 26 2013 12:41pm
Quote (josheide @ Jan 26 2013 07:34pm)
es megint nem vagyok rajt
sose vagyok rajt
hogy csinálod? szerintem nekem az elmúlt 5 évben nem volt 5 hét amikor ne lettem volna rajta :<
(najó, 5 lehet volt)
This post was edited by beni on Jan 26 2013 12:42pm
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#48742
Jan 26 2013 01:04pm
én szarvasbélszínt ettem :c
ti zsellérek
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#48743
Jan 26 2013 01:07pm
Quote (Saenchai @ Jan 26 2013 08:04pm)
én szarvasbélszínt ettem :c
ti zsellérek
en meg frankfurti levest
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#48744
Jan 26 2013 01:08pm
Quote (Saenchai @ 26 Jan 2013 20:04)
én szarvasbélszínt ettem :c
ti zsellérek
én meg voltam ma disznovagason, jelly?
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#48745
Jan 26 2013 01:10pm
Quote (ecneB @ 26 Jan 2013 19:33)
logout kene lassan
http://2.ii.gl/akQi42.png
irc elott kb fel evig heti 500zal toltam
thank you based irc
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#48746
Jan 26 2013 01:10pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 26 2013 09:08pm)
én meg voltam ma disznovagason, jelly?
utálom a disznóhúst
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#48747
Jan 26 2013 01:24pm
Quote (Saenchai @ 26 Jan 2013 20:10)
utálom a disznóhúst
nem kosher MI
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#48748
Jan 26 2013 01:26pm
Quote (ecneB @ 26 Jan 2013 19:33)
logout kene lassan
http://2.ii.gl/akQi42.png
Már rajta se vagyok, I'M SO MUCH BETTER THAN YOU.
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#48749
Jan 26 2013 01:39pm
rávettem 2 haveromat a dotára. Egyik az lolozott előtte. Büszke vagyok magamra.
ja nem, csk egyet
This post was edited by Ghostmasterq on Jan 26 2013 01:40pm
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#48750
Jan 26 2013 01:40pm
Quote (Ghostmasterq @ 26 Jan 2013 20:39)
rávettem 2 haveromat a dotára. Egyik az lolozott előtte. Büszke vagyok magamra.
kene 5v5
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4873
4874
4875
4876
4877
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact