Quote (Senee @ May 18 2013 04:53pm)
mert az egész ország látná az arcát
és megy valamerre és akkor felismerik
vagy szted mindenki kinyomozza, hogy ki xy szomszédja
nem, de ennek az a lényege, hogy az ismerősei előtt ne "járassa le" magát, azt ne mondd hogy 1 arcra is emélkszel a híradóból, akár a reggelire.
így viszont tökéletesen azonosították azoknak, akik ismerik, szóval lófaszt nem ért
persze kivétel ha maffia ellen tanúskodsz, vagy ilyesmi, de gondolom nem erről volt szó
This post was edited by kuzdithom on May 18 2013 11:04am