d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1486487488489490660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2014 05:21am
Quote (TuskesVanek @ Oct 16 2014 12:21pm)
nem tudom, hogy a te értelmezésedben mit jelent, de nálam azt, hogy ha kiadnak egy appot androidra, akkor az fut az összes androidos készüléken, nem akad, szaggat, fagy stb.


És akkor most az app, vagy az oprendszer van rosszul optimalizálva, hm?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 05:22am
Quote (Vismajor @ Oct 16 2014 12:21pm)
És akkor most az app, vagy az oprendszer van rosszul optimalizálva, hm?


szerintem mindkettő
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 16 2014 05:24am
Quote (TuskesVanek @ Oct 16 2014 12:15pm)
pedig leírtam, hogy miért szar az android... nincs optimalizálva, ezért az appok fele nem fut el csak high-end kütyükön, részemről ennyi elég ahhoz, hogy ne vegyek androidos telót

ezzel szemben a wp és az ios optimalizált

külön válaszotottam a kettőt úgy, hogy wp-t már egész olcsón kapni, ezért aki nem szán rá sokat illetve nincsenek olyan nagy igényei szolgáltatások terén, annak tökéletes a wp - összefoglalva a wp szerintem alacsony árkategóriában nyertes

ezzel szemben az apple kurva drága, viszont szerintem a legmegbízhatóbb supportal rendelkezik, így leginkább azok veszik, akik megengedhetik, illetve igénylik az apple szolgáltatásait - összefoglalva magas árkategóriában az apple jó választás (ofc csak akkor ha az android eleve kizárt)


Volt egy ösregi markatlan androidom, azon is elfutott minden szükseges app, a mostanin meg minden jatek meg 1080p video elfut gond nelkül. Arrol meg nem is beszelve hogy ha leesik a földre nem törik ripityara a kepernyöje.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2014 05:26am
Quote (TuskesVanek @ Oct 16 2014 12:22pm)
szerintem mindkettő


Ha az oprendszer van szarul opmimalizálva az azt jelenti, hogy alacsonyabb minőségú hardveren konstans rosszabbul müködik mint ami elvárható lenne a hardweres csökkenés áltla
Ha egy app csak akkor müködik ha 3giga memória van a telóban nem az oprendszer a szar, sehol sem...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2014 05:26am
Quote (TuskesVanek @ Oct 16 2014 11:21am)
nem tudom, hogy a te értelmezésedben mit jelent, de nálam azt, hogy ha kiadnak egy appot androidra, akkor az fut az összes androidos készüléken, nem akad, szaggat, fagy stb.


ez olyan, mintha azt mondanád, hogy 'ha kiadnak egy játékot pc-re, akkor az fusson az összes pc-n'
nem, nem fog futni és erről nem a windows tehet
ios-nél meg az optimalizálás helyes megfelelője a lebutítás
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 05:27am
Quote (Vismajor @ Oct 16 2014 12:26pm)
Ha az oprendszer van szarul opmimalizálva az azt jelenti, hogy alacsonyabb minőségú hardveren konstans rosszabbul müködik mint ami elvárható lenne a hardweres csökkenés áltla
Ha egy app csak akkor müködik ha 3giga memória van a telóban nem az oprendszer a szar, sehol sem...


akkor érdekes, hogy csak az android tábor felől hallottam ilyen problémákról, apple és wp userektől soha :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 05:28am
Quote (xGurke @ Oct 16 2014 12:26pm)
ez olyan, mintha azt mondanád, hogy 'ha kiadnak egy játékot pc-re, akkor az fusson az összes pc-n'
nem, nem fog futni és erről nem a windows tehet
ios-nél meg az optimalizálás helyes megfelelője a lebutítás


szerintem most nem jó a pc-s hasonlat, mert a pc-det alkatrészenként fejlesztheted

ha mondjuk konzolhoz hasonlítod a telefonokat, akkor már közelebb vagyunk a problémához

képzeld el, hogy megveszel egy x-boxot aztán a játékok fele szaggat vagy el sem indul rajta, erre én azt mndanám, hogy support/10
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2014 05:29am
meg úgy general :
> optimalizálásról beszélni amikor egy 'operációs rendszer' 8 réteggel van a hardware felett
és akkor most jön ez a firefox/mozilla oprendszer
GG
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 16 2014 05:29am
Quote (TuskesVanek @ Oct 16 2014 12:27pm)
akkor érdekes, hogy csak az android tábor felől hallottam ilyen problémákról, apple és wp userektől soha :D


Mivel wp tabor nem letezik, apple tabor meg tul hülye ahhoz hogy tudja hogy melyik app fut lassabban a kelletenel.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 05:30am
Quote (TuskesVanek @ 16 Oct 2014 12:27)
akkor érdekes, hogy csak az android tábor felől hallottam ilyen problémákról, apple és wp userektől soha :D


érdekes netbookok is vannak, az veszi meg, aki nem vehet 300e ft-os laptopot, hogy Core legyen benne és még szalvéta méretű is legyen

optimalizálatlan fos Windows meg Chrome, mert mindkettő alig fut rajta
undorító multik undorító termékei

ty info
Go Back To Magyar Topic List
Prev1486487488489490660Next
Add Reply New Topic New Poll