Quote (b_daniel @ 3 Sep 2010 11:45)
meghozta a futár a kaját elvis csirke barackos risszel modnom gut
a bégén vettem észre hogy a bacon meg a csirkemell közé banán van tunkolva
megbaszom a kurva annyukat ezt miért nem tudják ráírni ? allergiás vagyok a banánra ...
blingbe:D disco kecskeméttten.. várjá sorolommit ittam xd
elsonek koktél =vodka kóla) utána 1 korső pilsner urkuvel xd sőöröcske aztán piros abshint 4 cent, aszttáán 1 kis vörösbor kisérönek az vot asszem másfél decime a csaj pohárjébol is ittam, utána kiséröneke gy ikis johhny walker utána valami whiski aztán meg ingyeenn vmi idejgenek adtak izét pezsgőt

aszongy fenékig xd nemke felteni he nemsokma radt benne
