d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14864874884894905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 3 2010 04:06am
Quote (Smat @ Sep 3 2010 10:05am)
ja. lehet el kéne tanulnom a vas-réz lopás alapjait. :wacko:
végigolvastam hogy próbáltátok meg szétbaszni a subot tegnap... -_-


sry, de nyomorultak nem értenek a vas kereskedéshez
a sub szétbaszásárol meg annyit, hogy ahhoz elég ha te postolsz BÁRMIT
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 3 2010 04:08am
Quote (sylke @ Sep 3 2010 10:06am)
sry, de nyomorultak nem értenek a vas kereskedéshez
a sub szétbaszásárol meg annyit, hogy ahhoz elég ha te postolsz BÁRMIT


azért mert nem 3 fogam van azért nem mehetek vasascigánynak? :angry:

sfdghjdfgjshjfdghjfdsgjfdgjfdsgjhghjsfdg
ilyenekre gondolsz?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 3 2010 04:10am
Quote (Smat @ Sep 3 2010 10:08am)
azért mert nem 3 fogam van azért nem mehetek vasascigánynak? :angry:

sfdghjdfgjshjfdghjfdsgjfdgjfdsgjhghjsfdg
ilyenekre gondolsz?


nemtudom hogy mi köze van a vasnak a fogakhoz

zzzzzz

btw ja, azért nem hagyom csak bent mer tecik Haxor sigje amit csinált nekem :c

This post was edited by sylke on Sep 3 2010 04:11am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 3 2010 04:10am
Hagyjad sylke, a végén még nem lesz sig jogod.

Azt a klikkelős fg sorsolós cucc topicját trashelték, vagy wtf?

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 3 2010 04:14am
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Sep 3 2010 04:45am
meghozta a futár a kaját elvis csirke barackos risszel modnom gut
a bégén vettem észre hogy a bacon meg a csirkemell közé banán van tunkolva
megbaszom a kurva annyukat ezt miért nem tudják ráírni ? allergiás vagyok a banánra ...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 3 2010 04:48am
Quote (b_daniel @ 3 Sep 2010 12:45)
meghozta a futár a kaját elvis csirke barackos risszel modnom gut
a bégén vettem észre hogy a bacon meg a csirkemell közé banán van tunkolva
megbaszom a kurva annyukat ezt miért nem tudják ráírni ? allergiás vagyok a banánra ...


Akkor most meghalsz? :/

Btw banános baconos csirkemellről még életemben nem hallottam, szerintem valamit elbasztak :D

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 3 2010 04:49am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 3 2010 04:50am
Quote (b_daniel @ 3 Sep 2010 12:45)
meghozta a futár a kaját elvis csirke barackos risszel modnom gut
a bégén vettem észre hogy a bacon meg a csirkemell közé banán van tunkolva
megbaszom a kurva annyukat ezt miért nem tudják ráírni ? allergiás vagyok a banánra ...


tanulj már meg írni könyörgöm, azt az iskolázatlan kurva életbe
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Sep 3 2010 04:52am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Sep 2010 11:48)
Akkor most meghalsz? :/

Btw banános baconos csirkemellről még életemben nem hallottam, szerintem valamit elbasztak :D


elvis csirke barackos rizzsel tenessee módra :S
nem halok meg csak kiütések lesznek az arcomon a torkom is fájni fog meg fosni fogok
fuck yea vehetek be 3 széntablettát mielőtt lemegyek este inni


Quote (TouchCow @ 3 Sep 2010 11:50)
tanulj már meg írni könyörgöm, azt az iskolázatlan kurva életbe

2 typo nem a világvége

This post was edited by b_daniel on Sep 3 2010 04:52am
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Sep 3 2010 04:52am
Quote (b_daniel @ 3 Sep 2010 12:45)
allergiás vagyok a banánra ...


it's lupus
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Sep 3 2010 04:53am
Quote (b_daniel @ 3 Sep 2010 11:45)
meghozta a futár a kaját elvis csirke barackos risszel modnom gut
a bégén vettem észre hogy a bacon meg a csirkemell közé banán van tunkolva
megbaszom a kurva annyukat ezt miért nem tudják ráírni ? allergiás vagyok a banánra ...


blingbe:D disco kecskeméttten.. várjá sorolommit ittam xd

elsonek koktél =vodka kóla) utána 1 korső pilsner urkuvel xd sőöröcske aztán piros abshint 4 cent, aszttáán 1 kis vörösbor kisérönek az vot asszem másfél decime a csaj pohárjébol is ittam, utána kiséröneke gy ikis johhny walker utána valami whiski aztán meg ingyeenn vmi idejgenek adtak izét pezsgőt :D aszongy fenékig xd nemke felteni he nemsokma radt benne :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev14864874884894905001Next
Closed New Topic New Poll