d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1486848694870487148725001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 22 2015 10:27am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 22 Nov 2015 15:13)
eljonnom?


Genthor cannot into Vismajor language.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 22 2015 11:24am
Quote (Genthor @ 22 Nov 2015 18:27)
Genthor cannot into Vismajor language.


en is csak szovegkornyezetbol kovetkeztettem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2015 03:40pm
Az arcom amikor rájövök, hogy a 2 csaj
a. csaj: Boschos, illetve Cutlerbe jár edzeni ahol voltam 1 hónapig, folyton bámul a munkahelyen és a kondiban is nézett mindig.
b. csaj: egyetemista, ő az egyetemi kondiba jár edzeni ahova én is már évek óta, elég régóta néz folyton
Ez az a 2 csaj akiknél mindig gondolkodom h kezdeni kéne valamelyikkel valamit.
Eddig nem tűnt fel hogy hasonlítanak és a vezetéknevük is azonos.

DE EZEK TESTVÉREK GECI

Együtt még sosem láttam őket, csak most facen vettem észre.

Már csak azért is össze kéne jönni az egyikkel, mekkora poén lenne a másik csajnak :DDDDD

This post was edited by fahrii on Nov 22 2015 03:41pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 22 2015 03:41pm
Quote (fahrii @ 22 Nov 2015 22:40)
Az arcom amikor rájövök, hogy a 2 csaj
a. csaj: Boschos, illetve Cutlerbe jár edzeni ahol voltam 1 hónapig, folyton bámul a munkahelyen és a kondiban is nézett mindig.
b. csaj: egyetemista, ő az egyetemi kondiba jár edzeni ahova én is már évek óta, elég régóta néz folyton
Ez az a 2 csaj akiknél mindig gondolkodom h kezdeni kéne valamelyikkel valamit.
Eddig nem tűnt fel hogy hasonlítanak és a vezetéknevük is azonos.

DE EZEK TESTVÉREK GECI

Együtt még sosem láttam őket, csak most facen vettem észre.


életképesebb ember a te testeddel megáldva már egy ideje összehozott volna egy hármast
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 22 2015 03:43pm
Quote (fahrii @ 22 Nov 2015 23:40)
Az arcom amikor rájövök, hogy a 2 csaj
a. csaj: Boschos, illetve Cutlerbe jár edzeni ahol voltam 1 hónapig, folyton bámul a munkahelyen és a kondiban is nézett mindig.
b. csaj: egyetemista, ő az egyetemi kondiba jár edzeni ahova én is már évek óta, elég régóta néz folyton
Ez az a 2 csaj akiknél mindig gondolkodom h kezdeni kéne valamelyikkel valamit.
Eddig nem tűnt fel hogy hasonlítanak és a vezetéknevük is azonos.

DE EZEK TESTVÉREK GECI

Együtt még sosem láttam őket, csak most facen vettem észre.

Már csak azért is össze kéne jönni az egyikkel, mekkora poén lenne a másik csajnak :DDDDD


De ahhoz oda kell menni.
A poén az lenne, ha egyszerre vágnád meg őket, vagy egy este egyik szobából a másikba mennél és mindenhol csak magot szórnál.
Meg az is poén lenne, ha véletlen a sötétben az anyjukat basznád meg, mert rossz szobába mennél.
Ha a rossz szoba miatt az apjukat dugnád meg, az nem vicces lenne, hanem gusztustalan, de mégis azon röhögnénk a legjobban.
Nem tudom minek írtam ez le ide.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2015 03:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Nov 2015 23:41)
életképesebb ember a te testeddel megáldva már egy ideje összehozott volna egy hármast


Nincs faceb rólam kép. Illetve az egyikkel a boschban a másikkal egyetemen szoktam talizni.
El kene kezdeni fűzni őket párhuzamosan:DDD
Ez igy vicces leírva kár h rólam vaan szó.

Btw az egyik eléggé qt.
Másikkal az a baj h kb izmosabb mint én.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 22 2015 03:48pm
Quote (fahrii @ Nov 22 2015 09:47pm)
Nincs faceb rólam kép. Illetve az egyikkel a boschban a másikkal egyetemen szoktam talizni.
El kene kezdeni fűzni őket párhuzamosan:DDD
Ez igy vicces leírva kár h rólam vaan szó.

Btw az egyik eléggé qt.
Másikkal az a baj h kb izmosabb mint én.


a csajok eléggé megbeszélnek egymással mindent imo
tuti megmutatná egyik a másiknak a cute pasit akivel alakulóban van vmi
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 22 2015 04:53pm
Quote (fahrii @ 22 Nov 2015 22:47)
Nincs faceb rólam kép. Illetve az egyikkel a boschban a másikkal egyetemen szoktam talizni.
El kene kezdeni fűzni őket párhuzamosan:DDD
Ez igy vicces leírva kár h rólam vaan szó.

Btw az egyik eléggé qt.
Másikkal az a baj h kb izmosabb mint én.


Előtte azért csekkold le, hogy be van-e húzva a cipzár a táskádon.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 22 2015 04:54pm
Quote (Senee @ 22 Nov 2015 22:48)
a csajok eléggé megbeszélnek egymással mindent imo
tuti megmutatná egyik a másiknak a cute pasit akivel alakulóban van vmi


fári azt mondaná, hogy van egy ikertesója XD
felszedné mind a kettőt XD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2015 05:14pm
Quote (Genthor @ Nov 22 2015 10:53pm)
Előtte azért csekkold le, hogy be van-e húzva a cipzár a táskádon.


borotválkozni se felejtsen el
kíváncsi vagyok mi a következő kifogás
Go Back To Magyar Topic List
Prev1486848694870487148725001Next
Closed New Topic New Poll