Quote (fahrii @ 22 Nov 2015 23:40)
Az arcom amikor rájövök, hogy a 2 csaj
a. csaj: Boschos, illetve Cutlerbe jár edzeni ahol voltam 1 hónapig, folyton bámul a munkahelyen és a kondiban is nézett mindig.
b. csaj: egyetemista, ő az egyetemi kondiba jár edzeni ahova én is már évek óta, elég régóta néz folyton
Ez az a 2 csaj akiknél mindig gondolkodom h kezdeni kéne valamelyikkel valamit.
Eddig nem tűnt fel hogy hasonlítanak és a vezetéknevük is azonos.
DE EZEK TESTVÉREK GECI
Együtt még sosem láttam őket, csak most facen vettem észre.
Már csak azért is össze kéne jönni az egyikkel, mekkora poén lenne a másik csajnak :DDDDD
De ahhoz oda kell menni.
A poén az lenne, ha egyszerre vágnád meg őket, vagy egy este egyik szobából a másikba mennél és mindenhol csak magot szórnál.
Meg az is poén lenne, ha véletlen a sötétben az anyjukat basznád meg, mert rossz szobába mennél.
Ha a rossz szoba miatt az apjukat dugnád meg, az nem vicces lenne, hanem gusztustalan, de mégis azon röhögnénk a legjobban.
Nem tudom minek írtam ez le ide.