Quote (SummertimeClothes @ Nov 22 2015 11:52am)
amugy nekem is kene kabat, amikor a mostanit vettem kb 10 kiloval kevesebb voltam meg, es emiatt mostmar a seggemnel a kivagott resze szinte egyaltalan nem er ossze meg ilyesmi, de az osszes kurva draga, meg nehez is olyat talalni, ami meleg is meg szep is, szoval ugy dontottem, inkabb meg sem probalom, hanem veszek helyette szamitogepet es majd jovo telen kabatot
csb
Nekem egy 3 eves szövetkabatom van csak ami kicsi is mar, ugyhogy 2-3 reteg pulcsit hordok kabat helyett, nekem is kene egy rendes kabat.