d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1486648674868486948705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 20 2015 04:37am
Quote (SummertimeClothes @ 20 Nov 2015 07:44)


amikor meg a kamera is emlekeztet
kosz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 20 2015 03:39pm
Szarul érzem magam melóhelyen, hogy mindenki gőzerővel csinálja a business plant én meg meglehetősen haszontalan vagyok. :(
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 20 2015 03:54pm
Quote (fahrii @ Nov 20 2015 09:39pm)
Szarul érzem magam melóhelyen, hogy mindenki gőzerővel csinálja a business plant én meg meglehetősen haszontalan vagyok. :(


csináld azt mint jarabek, kezd el írni mintha te vezetnéd a céget, hátha betudod magadnak rendesen mesélni és akkor jó kedved lesz
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2015 04:12pm
Quote (rapiddani @ Nov 20 2015 10:54pm)
csináld azt mint jarabek, kezd el írni mintha te vezetnéd a céget, hátha betudod magadnak rendesen mesélni és akkor jó kedved lesz


:D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 20 2015 05:08pm
Quote (fahrii @ Nov 20 2015 10:39pm)
Szarul érzem magam melóhelyen, hogy mindenki gőzerővel csinálja a business plant én meg meglehetősen haszontalan vagyok. :(


kapcsolodj be? jelezd hogy ennel hasznosabb is tudsz lenni?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2015 04:43am
Nézegetek kabátokat neten.
Hogy képes valaki 40k-t fizetni egy ilyen ízléstelen ocsmány szarért?
https://www.fashiondays.hu/p/ol%C3%ADvaz%C3%B6ld-t%C3%A9likab%C3%A1t-m%C5%B1sz%C5%91rme-szeg%C3%A9llyel-f%C3%A9rfi-esprit-3137089-2/?p=14&lt=gpl
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 22 2015 04:44am
Quote (fahrii @ Nov 22 2015 11:43am)
Nézegetek kabátokat neten.
Hogy képes valaki 40k-t fizetni egy ilyen ízléstelen ocsmány szarért?
https://www.fashiondays.hu/p/ol%C3%ADvaz%C3%B6ld-t%C3%A9likab%C3%A1t-m%C5%B1sz%C5%91rme-szeg%C3%A9llyel-f%C3%A9rfi-esprit-3137089-2/?p=14&lt=gpl


http://www.borkabatbolt.hu/2003-ferfi-irhakabat-60.html
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 22 2015 04:47am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 22 2015 04:52am
amugy nekem is kene kabat, amikor a mostanit vettem kb 10 kiloval kevesebb voltam meg, es emiatt mostmar a seggemnel a kivagott resze szinte egyaltalan nem er ossze meg ilyesmi, de az osszes kurva draga, meg nehez is olyat talalni, ami meleg is meg szep is, szoval ugy dontottem, inkabb meg sem probalom, hanem veszek helyette szamitogepet es majd jovo telen kabatot
csb
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 22 2015 04:56am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 22 2015 11:52am)
amugy nekem is kene kabat, amikor a mostanit vettem kb 10 kiloval kevesebb voltam meg, es emiatt mostmar a seggemnel a kivagott resze szinte egyaltalan nem er ossze meg ilyesmi, de az osszes kurva draga, meg nehez is olyat talalni, ami meleg is meg szep is, szoval ugy dontottem, inkabb meg sem probalom, hanem veszek helyette szamitogepet es majd jovo telen kabatot
csb


Nekem egy 3 eves szövetkabatom van csak ami kicsi is mar, ugyhogy 2-3 reteg pulcsit hordok kabat helyett, nekem is kene egy rendes kabat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1486648674868486948705001Next
Closed New Topic New Poll