d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1486048614862486348645001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 16 2015 12:06pm
Quote (llllllllllll @ Nov 16 2015 07:05pm)
úristen de rossz a német kaja
szerencsére minden sarkon van yufka kebab dőner china azsian pizza kajálda


Minden adott akkor egy kiadós híg fosáshoz, amíg megszokod a helyi dolgokat. :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 16 2015 12:08pm
Quote (llllllllllll @ 16 Nov 2015 19:05)
úristen de rossz a német kaja
szerencsére minden sarkon van yufka kebab dőner china azsian pizza kajálda


flameled a sörvirslit m8?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 16 2015 12:09pm
Quote (llllllllllll @ 16 Nov 2015 19:05)
úristen de rossz a német kaja
szerencsére minden sarkon van yufka kebab dőner china azsian pizza kajálda


wat
sztem tok jo a nemet kaja :wacko:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2015 01:10pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 16 2015 06:09pm)
wat
sztem tok jo a nemet kaja :wacko:


Quote (SummertimeClothes @ Nov 16 2015 06:08pm)
flameled a sörvirslit m8?


Quote (-joey- @ Nov 16 2015 06:06pm)
Minden adott akkor egy kiadós híg fosáshoz, amíg megszokod a helyi dolgokat. :D


wtf man
2 féle kaja van
na jó, legyen 3 : aminek nincs íze, ami kurva sós és a barnaszószos akármi, amiről látod, hogy nem akarod kipróbálni
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 16 2015 01:16pm
Quote (llllllllllll @ Nov 16 2015 08:10pm)
wtf man
2 féle kaja van
na jó, legyen 3 : aminek nincs íze, ami kurva sós és a barnaszószos akármi, amiről látod, hogy nem akarod kipróbálni


a barna szosz gondolom szojaszosz, es az is sos lesz

nekem a nemet konyharol nem maradt semmi kulonos elmenyem, kicsit tobb helyen van kaposzta talan mint kene de ennyi
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2015 01:29pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 16 2015 07:16pm)
a barna szosz gondolom szojaszosz, es az is sos lesz

nekem a nemet konyharol nem maradt semmi kulonos elmenyem, kicsit tobb helyen van kaposzta talan mint kene de ennyi


gondolom te se vagy túl válogatós
mondjuk én is megeszem a szart is, főleg ha kifizettem, de azért szívesebben eszem az otthoni canteenban a kaját
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 16 2015 01:30pm
a vájszvurszt az jó kaja. beleraksz vagy 6-ot egy zsömlébe és elélsz rajta egy hétig is.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 16 2015 01:54pm
Quote (llllllllllll @ Nov 16 2015 07:05pm)
úristen de rossz a német kaja
szerencsére minden sarkon van yufka kebab dőner china azsian pizza kajálda


mit esznek? káposztát?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 16 2015 02:04pm
Quote (anyd @ Nov 16 2015 08:54pm)
mit esznek? káposztát?


Szart, rizzsel.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 16 2015 02:09pm
Quote (-joey- @ 16 Nov 2015 22:04)
Szart, rizzsel.


rizzsel?

btw én amikor a bajor részen voltam, akkor azok mindenből gombócot csináltak.
De hogy mégis miért azt nem tudom, azt hittem először, hogy ez a család mániája akiknél laktam, de aztán később elmentünk étterembe és ott is mindenből, amiből csak lehetett gombócot csináltak.

3 hét után komolyan vágytam már valami más formájú kajára...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1486048614862486348645001Next
Closed New Topic New Poll