Quote (Kenny10 @ 13 Mar 2010 21:17)
ja, a fene összekevertem atek555 el : D
nem értem :S mi van velem???
Azt mondod, hogy én kérdezek és másnak meg megmondom, hogy mennyi???
Akkor sztem engem is összekevertél vkivel ember :DDDD
(leginkább kérdezek, kb 3szor mondtam valamire összeget itt amióta jspzek

)