d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1485848594860486148625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 15 2015 11:04am
Quote (CyberPunk666 @ 15 Nov 2015 17:54)
Nem is vészes. A kicsit kellemetlen kategória.


én meg akartam halni közben
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2015 11:40am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 15 2015 03:33pm)
az adott esetben annyi volt a téma, hogy gurke eleinte valami fos gépet kapott és később cserélték egy zbookra, én meg írtam, hogy én már alapból zbookot kaptam.

erre a köv hszben már valaki írta, hogy _mar alapbol_

Ez totál attól függ, hogy ezt akarod-e belelátni vagy nem.

De majd figyelek.


az a _fos_ gép 10x jobb, mint az otthonim :D
a mostani meg 100x
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2015 04:41pm
kiértem épségben
yoloka
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 15 2015 04:43pm
Quote (llllllllllll @ 15 Nov 2015 23:41)
kiértem épségben
yoloka


nem erőszakoltak meg az extra kütyüjeid miatt?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 15 2015 04:43pm
>tfw patrik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2015 04:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 15 2015 10:43pm)
nem erőszakoltak meg az extra kütyüjeid miatt?


a táskám le volt zárva egy kis lakattal, azt levágták a gecibe és átnéztek benne mindent, de probléma nem volt, megvan mindenem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2015 04:49pm
Quote (llllllllllll @ Nov 15 2015 11:47pm)
a táskám le volt zárva egy kis lakattal, azt levágták a gecibe és átnéztek benne mindent, de probléma nem volt, megvan mindenem


Olyan akkreditált lakatot kell rárakni amit a reptéren kitudnak nyitni
ezt a lakat dobozán fel kell tüntetni
ami levan zárva és kulccsal nem tudják kinyitni arról mindig levágják
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2015 04:51pm
Quote (Vismajor @ Nov 15 2015 10:49pm)
Olyan akkreditált lakatot kell rárakni amit a reptéren kitudnak nyitni
ezt a lakat dobozán fel kell tüntetni
ami levan zárva és kulccsal nem tudják kinyitni arról mindig levágják


jó, hát igazából számítottam rá, de anyám erősködött, hogy az kell rá
nem kár érte, 100 forint volt, meg a cuccaim is megvannak az utolsó usb kábelig, úgyhogy np
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 15 2015 04:52pm
Quote (llllllllllll @ 16 Nov 2015 00:47)
a táskám le volt zárva egy kis lakattal, azt levágták a gecibe és átnéztek benne mindent, de probléma nem volt, megvan mindenem


Mondtam, hogy nem lesz semmi.
Mindennapos dolog.

Max egyenként átküldik a röntgengépen és ennyi.
Ám azt hittem a kézipoggyászban akarod vinni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2015 04:55pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 15 2015 10:52pm)
Mondtam, hogy nem lesz semmi.
Mindennapos dolog.

Max egyenként átküldik a röntgengépen és ennyi.
Ám azt hittem a kézipoggyászban akarod vinni.


Az egyiket abban vittem
csak annyi volt, hogy külön tálcára kellett rakni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1485848594860486148625001Next
Closed New Topic New Poll