Quote (llllllllllll @ 15 Nov 2015 14:08)
Utalom a peszgot :s
Meg nem hiszem, hogy piasan kellene mennem , mert igy is tuti akadekoskodni fognak, hogy miert van nalam ket laptop meg egy taskanyi masik hardware
Aztan ha megerzik h pias vagyok az nem sokat segit
Nem igazán értem, hogy ezek miért lennének problémák?
Senkit nem fog érdekelni, hogy 2 laptop van nálad és a reptéren nem olyan gyökerek dolgoznak, mint az USA-ban, ahol a gyereket lecsukták óra miatt.