Quote (josheide @ Nov 9 2015 11:39am)
oh most nekem is volt egy ilyenem
Londonban gecidraga fodraszhoz menni es mivel csoro vagyok, gondoltam sporolok ezen.
Vannak ilyen kibaszott meno szalonok viszont ahol altalaban 70 - 80 font egy hajvagas, de 5 fontert elmehetsz egy diakjukhoz.
Ooo mondom pont ez kell nekem, ugyis ott a tanar, nagyot csak nem hibaznak.
3 ora szenvedes utan ra kellett jonnom hogy kibaszott nagyot tevedtem. Es ennyi ido utan alig csinalt vmit a tetejevel... =c
Pesterzsebeten lakok, es itt van valami szakkozep ahol fodraszokat is kepeznek, vagy hasonlo
Nekem egyszer ottani tanulo vagta le ahajam gyakorlasnak. En ilyen mindenhol gepelheto, 3/7mmes frizurat szoktam vagatni, azon nemigen van mit elrontani de a kiscsaj sehogyse talalta el az egyenest ugyhogy vegul mindenutt 3 milis hajjal jottem haza. Mondjuk ingyen volt.
Most legutoljara magamnak vagtam, meglepoen nehez, es MINDEN hajas lesz tole.