d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1485148524853485448555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 8 2015 03:34pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 9 2015 12:40am
Quote (SummertimeClothes @ 8 Nov 2015 23:34)


soon ded
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 9 2015 02:46am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 8 2015 09:34pm)


a csúszda utolsó szakaszát már lánggal égetik
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 9 2015 03:40am
Quote (SummertimeClothes @ 8 Nov 2015 10:53)
tfw szokasos modon mar masfel hete halogatom, hogy elmenjek fodraszhoz, tegnap vegre elmegyek, csak, hogy konstataljam, hogy 17-ig szabadsagra ment
tfw vasarnap minden fodrasz zarva van, kiveve, ahova 3 honapra elore kell idopontot foglalni kb
tfw ugy nezek ki, mint valami methfuggo aluljaroi keselo


Eljottem ide a suli melletti szalonba jobb hijan
Na tippeljetek, ki nez ki ugy, mint egy labda
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 9 2015 03:44am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Nov 2015 11:40)
Eljottem ide a suli melletti szalonba jobb hijan
Na tippeljetek, ki nez ki ugy, mint egy labda


:DDD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 9 2015 03:51am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Nov 2015 10:40)
Eljottem ide a suli melletti szalonba jobb hijan
Na tippeljetek, ki nez ki ugy, mint egy labda


rohogok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2015 04:30am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 9 2015 09:40am)
Eljottem ide a suli melletti szalonba jobb hijan
Na tippeljetek, ki nez ki ugy, mint egy labda


Mate storyjan rohogtem multkor
Fodrasz utan walk of shame hazaig etc
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 9 2015 04:39am
Quote (llllllllllll @ 9 Nov 2015 11:30)
Mate storyjan rohogtem multkor
Fodrasz utan walk of shame hazaig etc


oh most nekem is volt egy ilyenem

Londonban gecidraga fodraszhoz menni es mivel csoro vagyok, gondoltam sporolok ezen.

Vannak ilyen kibaszott meno szalonok viszont ahol altalaban 70 - 80 font egy hajvagas, de 5 fontert elmehetsz egy diakjukhoz.

Ooo mondom pont ez kell nekem, ugyis ott a tanar, nagyot csak nem hibaznak.

3 ora szenvedes utan ra kellett jonnom hogy kibaszott nagyot tevedtem. Es ennyi ido utan alig csinalt vmit a tetejevel... =c
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 9 2015 04:46am
Quote (josheide @ Nov 9 2015 11:39am)
oh most nekem is volt egy ilyenem

Londonban gecidraga fodraszhoz menni es mivel csoro vagyok, gondoltam sporolok ezen.

Vannak ilyen kibaszott meno szalonok viszont ahol altalaban 70 - 80 font egy hajvagas, de 5 fontert elmehetsz egy diakjukhoz.

Ooo mondom pont ez kell nekem, ugyis ott a tanar, nagyot csak nem hibaznak.

3 ora szenvedes utan ra kellett jonnom hogy kibaszott nagyot tevedtem. Es ennyi ido utan alig csinalt vmit a tetejevel... =c


Pesterzsebeten lakok, es itt van valami szakkozep ahol fodraszokat is kepeznek, vagy hasonlo

Nekem egyszer ottani tanulo vagta le ahajam gyakorlasnak. En ilyen mindenhol gepelheto, 3/7mmes frizurat szoktam vagatni, azon nemigen van mit elrontani de a kiscsaj sehogyse talalta el az egyenest ugyhogy vegul mindenutt 3 milis hajjal jottem haza. Mondjuk ingyen volt.


Most legutoljara magamnak vagtam, meglepoen nehez, es MINDEN hajas lesz tole.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 9 2015 05:26am
En nyirom ismerosi koromben par embernek a hajat + csaladban is mar 8-9 eve, magamnak is egy idoben, ameddig rovid volt csa/kopasz, mostanaban biofodraszat. Arban n1, idoben is kb 10-15 perc, varakozasi idovel. A legtobb amit 'ott toltottem' is ~20 perc lehetett, 1,5k hufert. Sztem korrekt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1485148524853485448555001Next
Closed New Topic New Poll