Quote (SummertimeClothes @ 8 Nov 2015 11:53)
tfw szokasos modon mar masfel hete halogatom, hogy elmenjek fodraszhoz, tegnap vegre elmegyek, csak, hogy konstataljam, hogy 17-ig szabadsagra ment
tfw vasarnap minden fodrasz zarva van, kiveve, ahova 3 honapra elore kell idopontot foglalni kb
tfw ugy nezek ki, mint valami methfuggo aluljaroi keselo
nekem is elég hosszú, már 1 hónapja nem voltam
nincs kedvem elmenni, inkább toltam egy kozmetikust és 2 hét után egy borotválkozást h ne tűnjek annyira csövesnek