d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1484485486487488660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2014 01:48am
Quote (TuskesVanek @ Oct 16 2014 08:39am)
az elhajlás csak egy hoax

haverom, akinek van már hatos egyáltalán nem tapasztalt ilyet

nekem ötös van, egyelőre bőven elég, nem fogok rohanni boltba az újért

ja és az androidot én is utálom :D

kevés pénz/igény = windows phone
sok pénz/igény = apple
fos = android


Megint okos voltal, leulhetsz, egyes
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 02:12am
Quote (Vismajor @ Oct 16 2014 08:48am)
Megint okos voltal, leulhetsz, egyes


ty info, ma is jól érveltél :)

Quote (Anarkin @ Oct 16 2014 08:46am)
sírok a röhögéstôl
mármint rajtad


ugyanez, ty info

This post was edited by TuskesVanek on Oct 16 2014 02:13am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 16 2014 02:17am
Quote (Anarkin @ 16 Oct 2014 09:46)
sírok a röhögéstôl
mármint rajtad


>igeny
>apple

8DDDD

Lehet regen igaz volt, de most...

This post was edited by Baleee on Oct 16 2014 02:18am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 16 2014 02:19am
Quote (TuskesVanek @ Oct 16 2014 08:39am)
az elhajlás csak egy hoax

haverom, akinek van már hatos egyáltalán nem tapasztalt ilyet

nekem ötös van, egyelőre bőven elég, nem fogok rohanni boltba az újért

ja és az androidot én is utálom :D

kevés pénz/igény = windows phone
sok pénz/igény = apple
fos = android


müködökepes agy = android
nem müködökepes agy = akarmi mas
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 02:27am
Quote (TuskesVanek @ 16 Oct 2014 09:12)
ty info, ma is jól érveltél :)



ugyanez, ty info


erre nincs mit érvelni, annyi a hülyeség

előtte írtam 3 sorral hogy egy 140e-s Windows Phone-t néztem ki (ami amúgy kb jobb mint az iPhone, de ha nem is jobb, van olyan jó), erre "kevés pénz/igény = windows phone"

Microsoft fél, egy éve megszüntette az OS requirementjeinek a felét (nem kell camera button, semmilyen hardbutton, csináltak helyette softbutton bar-t alulra), mert az OEM-ek így 1 hét munkával rá tudják tenni a WP-t az eredetileg Android hardwarre (és vissza)
ettől kezdve meg nincs miről beszélni, mert van egy hardware amire felmegy minden

leszámítva iOS-t mert azt nem teszed semmi másra

Android is csak azért fos (nekem), mert egy Note1-re tettem fel egy Android 4.4-et, amúgy annak se volt baja
meg azért mert 60-80e ft alatti deviceon eszméletetlen szar
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2014 02:34am
Quote (Anarkin @ Oct 16 2014 09:27am)
erre nincs mit érvelni, annyi a hülyeség

előtte írtam 3 sorral hogy egy 140e-s Windows Phone-t néztem ki (ami amúgy kb jobb mint az iPhone, de ha nem is jobb, van olyan jó), erre "kevés pénz/igény = windows phone"

Microsoft fél, egy éve megszüntette az OS requirementjeinek a felét (nem kell camera button, semmilyen hardbutton, csináltak helyette softbutton bar-t alulra), mert az OEM-ek így 1 hét munkával rá tudják tenni a WP-t az eredetileg Android hardwarre (és vissza)
ettől kezdve meg nincs miről beszélni, mert van egy hardware amire felmegy minden

leszámítva iOS-t mert azt nem teszed semmi másra

Android is csak azért fos (nekem), mert egy Note1-re tettem fel egy Android 4.4-et, amúgy annak se volt baja
meg azért mert 60-80e ft alatti deviceon eszméletetlen szar


80k alatti deviceon az ios is szar
Oh wait
wpre meg majd akkor fontolom meg az atallast ha lesz hozza normalis mennyisegi ingyenes es nem ingyenes app
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 03:19am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 16 2014 09:19am)
müködökepes agy = android
nem müködökepes agy = akarmi mas


Quote (Anarkin @ Oct 16 2014 09:27am)
erre nincs mit érvelni, annyi a hülyeség

előtte írtam 3 sorral hogy egy 140e-s Windows Phone-t néztem ki (ami amúgy kb jobb mint az iPhone, de ha nem is jobb, van olyan jó), erre "kevés pénz/igény = windows phone"





ha 30k-t tudnék szánni egy telefonra akkor vennék egy Lumia 530-at, ami wp és teljesen korrekt, minden alkalmazás fut rajta, mert optimalizált, nem úgy, mint az androidon, ahol van olyan app, amihez x giga memória kell stb. - szóval hiába van androidos telefonod, ha olcsó akkor az appok felét nem tudod használni = nem optimalizást fos

az ios szintén optimalizált, ráadásul egy jóvas stabilabb támogatottsággal rendelkezik, mint a wp vagy az android, a legtöbb ember, aki használja, nem váltana másra

szóval ha meg tudom fizetni az árát, akkor applet veszek, ennyi a történet

ty info
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 16 2014 03:23am
Quote (TuskesVanek @ 16 Oct 2014 09:19)
http://hugelolcdn.com/i700/308773.jpg

ha 30k-t tudnék szánni egy telefonra akkor vennék egy Lumia 530-at, ami wp és teljesen korrekt, minden alkalmazás fut rajta, mert optimalizált, nem úgy, mint az androidon, ahol van olyan app, amihez x giga memória kell stb. - szóval hiába van androidos telefonod, ha olcsó akkor az appok felét nem tudod használni = nem optimalizást fos

az ios szintén optimalizált, ráadásul egy jóvas stabilabb támogatottsággal rendelkezik, mint a wp vagy az android, a legtöbb ember, aki használja, nem váltana másra

szóval ha meg tudom fizetni az árát, akkor applet veszek, ennyi a történet

ty info


Jól van joey, fogd már be a pofádat, fröcsög a szar belőle megint.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2014 03:24am
mit olvasok

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 03:24am
Quote (TuskesVanek @ 16 Oct 2014 10:19)
http://hugelolcdn.com/i700/308773.jpg

ha 30k-t tudnék szánni egy telefonra akkor vennék egy Lumia 530-at, ami wp és teljesen korrekt, minden alkalmazás fut rajta, mert optimalizált, nem úgy, mint az androidon, ahol van olyan app, amihez x giga memória kell stb. - szóval hiába van androidos telefonod, ha olcsó akkor az appok felét nem tudod használni = nem optimalizást fos

az ios szintén optimalizált, ráadásul egy jóvas stabilabb támogatottsággal rendelkezik, mint a wp vagy az android, a legtöbb ember, aki használja, nem váltana másra

szóval ha meg tudom fizetni az árát, akkor applet veszek, ennyi a történet

ty info


tehát az iOS futna 150k ezer HUF alatti hardwaren is, akkor vagy "fos" vagy "kevés pénz/igény" kategória lenne az is

szerencse hogy nem fut :DD

Quote (Smat @ 16 Oct 2014 10:23)
Jól van joey, fogd már be a pofádat, fröcsög a szar belőle megint.


logics at its best
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484485486487488660Next
Add Reply New Topic New Poll