Quote (Karan2_Returned @ Oct 16 2014 09:19am)
müködökepes agy = android
nem müködökepes agy = akarmi mas
Quote (Anarkin @ Oct 16 2014 09:27am)
erre nincs mit érvelni, annyi a hülyeség
előtte írtam 3 sorral hogy egy 140e-s Windows Phone-t néztem ki (ami amúgy kb jobb mint az iPhone, de ha nem is jobb, van olyan jó), erre "kevés pénz/igény = windows phone"

ha 30k-t tudnék szánni egy telefonra akkor vennék egy Lumia 530-at, ami wp és teljesen korrekt, minden alkalmazás fut rajta, mert optimalizált, nem úgy, mint az androidon, ahol van olyan app, amihez x giga memória kell stb. - szóval hiába van androidos telefonod, ha olcsó akkor az appok felét nem tudod használni = nem optimalizást fos
az ios szintén optimalizált, ráadásul egy jóvas stabilabb támogatottsággal rendelkezik, mint a wp vagy az android, a legtöbb ember, aki használja, nem váltana másra
szóval ha meg tudom fizetni az árát, akkor applet veszek, ennyi a történet
ty info