Egyébként a mindenki másként látja, mint én dologról meg annyit, hogy hatalmas a fluktuáció.
Meg csomóan elmennek a próbaidő vége előtt.
Ott persze, hogy azokkal találkozol, akik maradtak, tehát nekik megfelel.
Rossz a mintavétel.
A sokan nem csinálnak semmit és a senki az nem ugyanaz, szóval nem kell magadra venni.
Kb 4 csapatot ismerek ott úgy, hogy minden tagját. Meg még innen onnan embereket a cégnél. Ők is látják ezt, csak leszarják. Van köztük aki hajtja, van aki játszik(!) egész nap (ez mondjuk kiugró példa), meg olyat is tudok aki a saját hobbiprojektjét csinálja az idő felében.
Van aki napi 10-11 órázik hónapok óta, van aki meg napi 8 óra 444, meg index után lelép haza.
Én is annyit mondtam, hogy évekig csinálhattam volna a semmit, ha akartam volna. Ahogy sokan csinálják is.
Van aki bevallottan ezért van itt.
Quote (anyd @ 4 Nov 2015 07:31)
Most magyarorszagrol beszelsz amugy, ez a munkamoral.
Volt is valami felmérés, és a magyarok sok órát töltenek a munkahelyükön, mégis kevés az elvégzett munka.
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 4 2015 12:15am