d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1484648474848484948505001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 3 2015 11:19pm
Quote (llllllllllll @ 3 Nov 2015 22:31)
lol, igaz
csak olyan furcsa, hogy ~20 méterre volt tőlem (1 szárnnyal arrébb vagyok) elvileg cp és teljesen másképp élte meg az egész helyet, mint ahogy azt bárki más látja - az ismerőseim/munkatársaim közül
szar ez, szar az, szar amaz, szar minden, senki nem csinál semmit, etc én meg a szöges ellentétét látom a mi csapatunkba
bár lehet, hogy ez ennyire csapat függő és ő pont szar helyre került, nem tudom


Vannak, akik güriznek ezerrel a boschban is. De én kb 13 éve folyamatosan dolgozom, nem 1 éve.
Pontosan látom, hogy milyen az, amikor valaki eladja a semmit, és pozitívan nyilatkozik meg haladásról beszél, jól adja elő, de valójában indexet olvas egész nap.
Tele van ilyenekkel a bosch.

Én leszarom amúgy, hogy ki mit csinál, egy bizonyos méret felett mindenhol ez van szinte.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 3 2015 11:19pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 3 2015 11:31pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 4 2015 06:19am)
Vannak, akik güriznek ezerrel a boschban is. De én kb 13 éve folyamatosan dolgozom, nem 1 éve.
Pontosan látom, hogy milyen az, amikor valaki eladja a semmit, és pozitívan nyilatkozik meg haladásról beszél, jól adja elő, de valójában indexet olvas egész nap.
Tele van ilyenekkel a bosch.

Én leszarom amúgy, hogy ki mit csinál, egy bizonyos méret felett mindenhol ez van szinte.



Most magyarorszagrol beszelsz amugy, ez a munkamoral.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2015 12:13am
Egyébként a mindenki másként látja, mint én dologról meg annyit, hogy hatalmas a fluktuáció.

Meg csomóan elmennek a próbaidő vége előtt.

Ott persze, hogy azokkal találkozol, akik maradtak, tehát nekik megfelel.
Rossz a mintavétel.

A sokan nem csinálnak semmit és a senki az nem ugyanaz, szóval nem kell magadra venni.

Kb 4 csapatot ismerek ott úgy, hogy minden tagját. Meg még innen onnan embereket a cégnél. Ők is látják ezt, csak leszarják. Van köztük aki hajtja, van aki játszik(!) egész nap (ez mondjuk kiugró példa), meg olyat is tudok aki a saját hobbiprojektjét csinálja az idő felében.
Van aki napi 10-11 órázik hónapok óta, van aki meg napi 8 óra 444, meg index után lelép haza.

Én is annyit mondtam, hogy évekig csinálhattam volna a semmit, ha akartam volna. Ahogy sokan csinálják is.


Van aki bevallottan ezért van itt.


Quote (anyd @ 4 Nov 2015 07:31)
Most magyarorszagrol beszelsz amugy, ez a munkamoral.


Volt is valami felmérés, és a magyarok sok órát töltenek a munkahelyükön, mégis kevés az elvégzett munka.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 4 2015 12:15am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 4 2015 02:57am
szerintem nem ugyanabban a vilagban elunk vagy csak nem dolgoztok eleget kulfoldiekkel
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2015 03:09am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 4 2015 08:57am)
szerintem nem ugyanabban a vilagban elunk vagy csak nem dolgoztok eleget kulfoldiekkel


csak németekkel dolgozok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2015 10:18am
Quote (llllllllllll @ Nov 3 2015 05:59pm)
>holnap szigorlat digitális rendszerek & számítógépes architektúrák & szoftvertechnológiából


négyes :hug:
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 4 2015 10:23am
Quote (llllllllllll @ 4 Nov 2015 18:18)
négyes :hug:


streber
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2015 03:03pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 4 2015 04:23pm)
streber


hát egy ötösnek jobban örültem volna, de azért nem rossz
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 4 2015 04:29pm
Quote (llllllllllll @ Nov 4 2015 09:03pm)
hát egy ötösnek jobban örültem volna, de azért nem rossz


Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 4 2015 09:36pm
tfw elmentem lakotarsammal meg unokatesommal bulizni es az utolso emlekem hogy bementem a jateba az elso meg hogy setalok haza
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484648474848484948505001Next
Closed New Topic New Poll