d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1484548464847484848495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2015 03:09pm
Quote (bamboo @ Nov 3 2015 08:56pm)
te amugy melyik kerületben lakol?


mert?

Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 3 2015 09:01pm)
nezopont kerdese, ha alapveto dolgok zavarjak az embert mindennek amit lat van egy felhangja

biztos van nehany ember aki kevesebbet dolgozik a kelletenel, neha nekem is van ilyen erzesem de maskor meg azt latom hogy mindenki levan terhelve mint az allat es azert erzem magam szarul mert aznapra relative keves dolgom van


jó, de overall azt mondani, hogy senki nem csinál semmit azért meredek
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 3 2015 03:42pm
Quote (llllllllllll @ Nov 3 2015 09:09pm)
mert?



jó, de overall azt mondani, hogy senki nem csinál semmit azért meredek


te is a gyomroin melozol a boschban ezekszerint
erdekel honnan jarsz kobanyara
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 3 2015 04:24pm
Quote (lacketto @ Nov 3 2015 10:55pm)
az igazi programozó


egy tank benzin se jön ki a fizetéséből

etc
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 3 2015 04:26pm
Quote (Jancsipapa @ 3 Nov 2015 23:24)
egy tank benzin se jön ki a fizetéséből

etc


nem jar neki alanyi jogon tesla s
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2015 05:37pm
Quote (bamboo @ Nov 3 2015 09:42pm)
te is a gyomroin melozol a boschban ezekszerint
erdekel honnan jarsz kobanyara


miért, te is?
blaha
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 3 2015 06:26pm
Quote (llllllllllll @ Nov 4 2015 12:37am)
miért, te is?
blaha


azért te is megtestesíted az igazi programozót azzal hogy kérdésre kérdéssel válaszolsz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2015 06:29pm
Quote (lacketto @ Nov 4 2015 12:26am)
azért te is megtestesíted az igazi programozót azzal hogy kérdésre kérdéssel válaszolsz


válaszoltam, de érdekel, hogy miért érdekli
milyen az igazi programozó
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 3 2015 06:35pm
Quote (llllllllllll @ Nov 4 2015 01:29am)
válaszoltam, de érdekel, hogy miért érdekli
milyen az igazi programozó


mint en
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 3 2015 06:41pm
Quote (Karan2_Returned @ Nov 4 2015 02:35am)
mint en


igazi orosz feeder vagy te, nem programozó)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 3 2015 06:55pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Nov 4 2015 01:41am)
igazi orosz feeder vagy te, nem programozó)


te meg rici vagy, melyik rosszabb?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484548464847484848495001Next
Closed New Topic New Poll