Quote (llllllllllll @ Nov 3 2015 09:31pm)
lol, igaz
csak olyan furcsa, hogy ~20 méterre volt tőlem (1 szárnnyal arrébb vagyok) elvileg cp és teljesen másképp élte meg az egész helyet, mint ahogy azt bárki más látja - az ismerőseim/munkatársaim közül
szar ez, szar az, szar amaz, szar minden, senki nem csinál semmit, etc én meg a szöges ellentétét látom a mi csapatunkba
bár lehet, hogy ez ennyire csapat függő és ő pont szar helyre került, nem tudom
nezopont kerdese, ha alapveto dolgok zavarjak az embert mindennek amit lat van egy felhangja
biztos van nehany ember aki kevesebbet dolgozik a kelletenel, neha nekem is van ilyen erzesem de maskor meg azt latom hogy mindenki levan terhelve mint az allat es azert erzem magam szarul mert aznapra relative keves dolgom van