d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1484448454846484748485001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 3 2015 01:23pm
Quote (llllllllllll @ Nov 3 2015 08:43pm)
nem tudom honnan veszed ezeket a számokat


jarabek nem csinál semmit
cp se csinált semmit (bocs, ha igen :D )
te csinálsz valamit

parancsolj :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2015 02:31pm
Quote (Jancsipapa @ Nov 3 2015 07:23pm)
jarabek nem csinál semmit
cp se csinált semmit (bocs, ha igen :D )
te csinálsz valamit

parancsolj :D


lol, igaz
csak olyan furcsa, hogy ~20 méterre volt tőlem (1 szárnnyal arrébb vagyok) elvileg cp és teljesen másképp élte meg az egész helyet, mint ahogy azt bárki más látja - az ismerőseim/munkatársaim közül
szar ez, szar az, szar amaz, szar minden, senki nem csinál semmit, etc én meg a szöges ellentétét látom a mi csapatunkba
bár lehet, hogy ez ennyire csapat függő és ő pont szar helyre került, nem tudom

This post was edited by llllllllllll on Nov 3 2015 02:32pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 3 2015 02:32pm
Quote (llllllllllll @ 3 Nov 2015 22:31)
lol, igaz
csak olyan furcsa, hogy ~20 méterre volt tőlem (1 szárnnyal arrébb vagyok) elvileg cp és teljesen másképp élte meg az egész helyet, mint ahogy azt bárki más látja - az ismerőseim/munkatársaim közül
szar ez, szar az, szar amaz, szar minden, senki nem csinál semmit, etc én meg a szöges ellentétét látom a mi csapatunkba
bár lehet, hogy ez ennyire csapat függő és ő pont szar helyre került, nem tudom


vagy csak ö a szar
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 3 2015 02:33pm
Quote (llllllllllll @ Nov 3 2015 09:31pm)
lol, igaz
csak olyan furcsa, hogy ~20 méterre volt tőlem (1 szárnnyal arrébb vagyok) elvileg cp és teljesen másképp élte meg az egész helyet, mint ahogy azt bárki más látja - az ismerőseim/munkatársaim közül
szar ez, szar az, szar amaz, szar minden, senki nem csinál semmit, etc én meg a szöges ellentétét látom a mi csapatunkba
bár lehet, hogy ez ennyire csapat függő és ő pont szar helyre került, nem tudom


a 80 centis asztalokrol nem is beszelve
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2015 02:35pm
Quote (sylke @ Nov 3 2015 08:32pm)
vagy csak ö a szar


nem akartam implikálni

Quote (Taszilo.^ @ Nov 3 2015 08:33pm)
a 80 centis asztalokrol nem is beszelve


meg az 1 millás laptopról, amit _alapból_ kapott
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 3 2015 02:36pm
kivancsi lennek amugy cp mit kezdene egy igazan szar munkahelyen
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 3 2015 02:40pm
Quote (GoreKnight9 @ 3 Nov 2015 22:36)
kivancsi lennek amugy cp mit kezdene egy igazan szar munkahelyen


szarabbá tenné
hhehe
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 3 2015 02:55pm
Quote (llllllllllll @ Nov 3 2015 09:31pm)
lol, igaz
csak olyan furcsa, hogy ~20 méterre volt tőlem (1 szárnnyal arrébb vagyok) elvileg cp és teljesen másképp élte meg az egész helyet, mint ahogy azt bárki más látja - az ismerőseim/munkatársaim közül
szar ez, szar az, szar amaz, szar minden, senki nem csinál semmit, etc én meg a szöges ellentétét látom a mi csapatunkba
bár lehet, hogy ez ennyire csapat függő és ő pont szar helyre került, nem tudom


az igazi programozó
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 3 2015 02:56pm
Quote (llllllllllll @ Nov 3 2015 08:31pm)
lol, igaz
csak olyan furcsa, hogy ~20 méterre volt tőlem (1 szárnnyal arrébb vagyok) elvileg cp és teljesen másképp élte meg az egész helyet, mint ahogy azt bárki más látja - az ismerőseim/munkatársaim közül
szar ez, szar az, szar amaz, szar minden, senki nem csinál semmit, etc én meg a szöges ellentétét látom a mi csapatunkba
bár lehet, hogy ez ennyire csapat függő és ő pont szar helyre került, nem tudom


te amugy melyik kerületben lakol?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 3 2015 03:01pm
Quote (llllllllllll @ Nov 3 2015 09:31pm)
lol, igaz
csak olyan furcsa, hogy ~20 méterre volt tőlem (1 szárnnyal arrébb vagyok) elvileg cp és teljesen másképp élte meg az egész helyet, mint ahogy azt bárki más látja - az ismerőseim/munkatársaim közül
szar ez, szar az, szar amaz, szar minden, senki nem csinál semmit, etc én meg a szöges ellentétét látom a mi csapatunkba
bár lehet, hogy ez ennyire csapat függő és ő pont szar helyre került, nem tudom


nezopont kerdese, ha alapveto dolgok zavarjak az embert mindennek amit lat van egy felhangja

biztos van nehany ember aki kevesebbet dolgozik a kelletenel, neha nekem is van ilyen erzesem de maskor meg azt latom hogy mindenki levan terhelve mint az allat es azert erzem magam szarul mert aznapra relative keves dolgom van
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484448454846484748485001Next
Closed New Topic New Poll