d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1484348444845484648475001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 3 2015 09:32am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 3 2015 11:16am
Bennvagyok a boschban 11 órát es meg megyek edzeni :wacko:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2015 11:59am
>holnap szigorlat digitális rendszerek & számítógépes architektúrák & szoftvertechnológiából
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 3 2015 12:11pm
Quote (llllllllllll @ Nov 3 2015 07:59pm)
>holnap szigorlat digitális rendszerek & számítógépes architektúrák & szoftvertechnológiából


sok szerencsét :P
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 3 2015 12:22pm
Quote (llllllllllll @ 3 Nov 2015 19:59)
>holnap szigorlat digitális rendszerek & számítógépes architektúrák & szoftvertechnológiából


Glhf
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2015 12:29pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Nov 3 2015 06:11pm)
sok szerencsét :P


Quote (fahrii @ Nov 3 2015 06:22pm)
Glhf


ty
aludnom sokat nem kellett mostanában
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 3 2015 12:40pm
Quote (Jancsipapa @ 3 Nov 2015 10:15)
hát vagy úgy vannak vele, hogy a munkahelyen dolgozzanak az emberek 8D


A boschban az emberek kétharmada nem csinál semmit.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2015 12:43pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 3 2015 06:40pm)
A boschban az emberek kétharmada nem csinál semmit.


nem tudom honnan veszed ezeket a számokat
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 3 2015 12:52pm
Quote (llllllllllll @ 3 Nov 2015 20:43)
nem tudom honnan veszed ezeket a számokat


Itt van szétszórva az asztalon. Amelyik közel van azt dobom be.

Amúgy ne vedd magadra, szerintem minden nagy multi tele van olyan emberekkel, akik csak tologatják a dolgokat ide-oda, de effektív munkát nem sokat végeznek.

A boschban eldolgozgathattam volna úgy is éveket, hogy egész konkrétan nem csinálok semmit.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 3 2015 12:52pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2015 01:12pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 3 2015 06:52pm)
Itt van szétszórva az asztalon. Amelyik közel van azt dobom be.

Amúgy ne vedd magadra, szerintem minden nagy multi tele van olyan emberekkel, akik csak tologatják a dolgokat ide-oda, de effektív munkát nem sokat végeznek.

A boschban eldolgozgathattam volna úgy is éveket, hogy egész konkrétan nem csinálok semmit.


hol voltál te pontosan, melyik csoport meg melyik emelet-szárny?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484348444845484648475001Next
Closed New Topic New Poll