Quote (llllllllllll @ 3 Nov 2015 20:43)
nem tudom honnan veszed ezeket a számokat
Itt van szétszórva az asztalon. Amelyik közel van azt dobom be.
Amúgy ne vedd magadra, szerintem minden nagy multi tele van olyan emberekkel, akik csak tologatják a dolgokat ide-oda, de effektív munkát nem sokat végeznek.
A boschban eldolgozgathattam volna úgy is éveket, hogy egész konkrétan nem csinálok semmit.
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 3 2015 12:52pm