Quote (CyberPunk666 @ Oct 29 2015 11:01pm)
Jarabekg-vel beszélsz.
Segítek:
A srác jelenlétében hangosan lekövérezi és gúnyolja a magyarul nem tudó barátnőjét.
Röhög, hogy egy nő 20 percig ütlegeli a csecsemő gyerekét, mert az sír.
Kiveszi rici szájából a cigit, eltöri, rátapos és hangosan röhög.
Fojtogatta Mátét.
Jarabekg.
És ez még mindig nem segít azon, hogy sajnos semmi humorérzéked nincs, és minden postodról lerí, hogy egy egomán nyomorult fogyatékos erőlködése.